Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a párotok nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy a nő vagy a férfi.

Vele sose lesz olyan, hogy beültök sörözni, egy pohár bor a romantikus vacsihoz vagy ünnepkor pezsgő, koktél stb.

Érdekelne ilyen esetben a barátaid/barátnőid vélemény erről, ha az negatív?


2015. júl. 23. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mint diplomás úriember őszintén megmondom, hogy leszarom.
2015. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ételek-italok kategóriában volt anno egy hasonló kérdés, ahol nagyon leszólták azokat, akik nem isznak. Érdekel az ittlévők véleménye is.
2015. júl. 23. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Én, mint az Ördög fáradhatatlan keze őszintén megmondom: Bakfitty!
2015. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hisz én se iszom. Utálom az alkohol minden formáját.


sosem érdekelt a barátaim véleménye. Jobban szerettem a saját fejem után menni.

2015. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavarna, a legkisebb mértékben se

én se nagyon szoktam (kb évi 2-3szor, ha olyan az alkalom)

és mások véleménye se érdekel

2015. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam alkoholt inni, tehát hidegen hagy a téma. Nem mondom, hogy örülök neki, mert az sem baj, ha ritkán iszik egy keveset, de túlzásba ne vigye.

Nem érdekelne mások véleménye.

2015. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ő dóga. Majd iszom én kettőnk helyett, ő meg vezet. Ideális párkapcsolat.
2015. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy sosem lesz olyan, hogy "beültök sörözni"?


A sörözés nekem sosem azt jelentette, hogy sört iszunk, hanem azt, hogy lemegyünk valami szórakozóhelyre, vagy kiülünk a teraszra, iszogatunk, barátok, beszélgetés, világmegváltó gondolatok, ha valaki ehhez csak egy limonádét tol, attól még velünk "sörözik"



Amúgy egyáltalán nem zavarna, ha őt sem zavarná, hogy tényleg ritkán, de én pl megiszom egy üveg sört, vagy egy pohár bort.

2015. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
19 évig absztinens voltam,utána 4x berúgtam,de azóta se nagyon iszok,úgyhogy nem zavarna.
2015. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit zavarna, de tudnám tolerálni. Mert én pl. szeretek beülni sörözni, és olyankor hülyén érzem magam, ha én nőként iszom, a pasi meg nem...

De nyilván megszoknám, ez nem olyan nagy probléma. Mások véleménye meg nem igazán érdekelne.


(Számomra a kérdés fiktív, mert mi a barátommal szoktunk sörözgetni néhanapján. :) )

2015. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!