Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Teljesen mélyponton vagyok.A barátom szüleivel sosem volt igazán jó viszonyom,mindig kedvesnek tűntek amikor ott voltam,de egyébként éreztem rajtuk mindig hogy valami nem stimmel,főleg,mert állandóan belekavartak a kapcsolatunkba,főleg az anyós.Mindig amikor randizni készültünk vagy csak találkoztunk,a barátom anyja mindig kitalált valamit hogy a fia maradjon otthon,vagy később érjen oda hozzám.Mindig veszekedett vele hogy ő milyen neveletlen és éretlen mindenhez stb,és teljesen megkeserítette a barátom életét szinte.A barátom tegnap elmondta,hogy a szülei azt mondták neki,hogy én csak tönkreteszem a fiukat,pedig mindenki pont azt mondja nekünk hogy amióta együtt vagyunk(fél év) azóta a barátom rengeteg mindenben fejlődött,boldog,stb.De zavarja a szüleit hogy én "kiràngattam" a kicsi fiú szerepéből őt,és hogy elvettem a fiukat tőlük.Nagyon szeretjük egymàst,de ebben pedig én teljesen tönkremegyek.Mit kellene tennem szerintetek?Kérlek normális vàlaszokat adjatok,ez számomra lelkileg egy elég komoly probléma.

2015. júl. 23. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mégis mi a retket lehet válaszolni "normálisan" ?
2015. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy de ha nem törnél meg akkor egy jó kis beszélgetés rájuk férne(szülőkre).

Elmondod szépen, hogy nem veszed el tőlük az (egyetlen) fiacskájukat szereted és ne akadályozzák a boldogságotok. Ezt normális hangnemben előadva, ha nem agyatlan tajparasztok akkor veszik a lapot.

2015. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetés? A szüleivel? Na ez az egyetlen, amit a világon de a világon senki sem tenne meg és nem is mondana, ha lett volna már hasonló helyzetben.

Egyébként a barátodnak meg kell mondani, hogy állítsa le az ősöket, neked pedig komolyodni és nem összerogyni egy ilyenen.. sokkal keményebb dolgok is vannak az életben, mint egy anyós.

2015. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!