Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve együtt vagyunk,drogozik énis utána tudtam meg anyám addig megengedte amig megnem tudtay de szeretem nagyon meg ő is engem,nem tudom mit tegyek.távol maradjak tőle vagy harcoljak e érte,rosszul bánt velem de megérdemeltem mert énse bántam vele jol de félre értették ezt a szüleim vele voltam akkor amikor nem engedték,de mostanság nem tudtam sehogysem kimenni hozzá és megcsalt de könyörögött napokig nekem nem bocsájtottam meg de a büszkeségemmel semmire se mentem mer elvitték innen a szülei mert nem birnak vele..de haza fog jönni azt üzente és beszélni akar majd velem,mit tegyek adjak még egy esélyt vagy felejtsem el,de nem tudom elfelejteni!

2015. júl. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

jobb lenne, ha elfelejtenéd és továbblépnél


amúgy ha kiírsz egy kérdést, a szöveg tagolása segíti annak érthetőségét

2015. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy hagyd ott, mert ettől mindenki jobbat érdemel, de az az igazság, hogy kitűnik az írásodból, hogy neked úgyis mindegy lenne, mit mondunk, akkor is vele maradsz. Értelmes lány egyébként se hagyná, hogy eddig fajuljanak a dolgok.

Egy drogos mellett sose lesz normális élete az embernek, ez megintcsak olyan dolog, amit az értelmesebbek maguktól tudnak. Aztán meg még meg is csalt, te pedig még mindig gondolkozol rajta, mi legyen.... hát no komment. Maradj vele, aztán szenvedj, meg is érdemled.

2015. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom enis meg kis hulye vagyok..de a szivnem nem mondhatod hogy megalj!
2015. júl. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!