Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt nyavalygó emberek, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt nyavalygó emberek, nektek egyáltalán nincs senkitek, aki szeret?

Figyelt kérdés
Szülők? Egyetlen egy barát? Akárki, akire számíthattok? Mennyire vagytok egyedül? Vagy csak párotok nincs?

2015. júl. 25. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ne akard tudni mennyire egyedül vagyok :(
2015. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de. tényleg érdekel.
2015. júl. 25. 20:07
 3/18 anonim ***** válasza:
Miáúúú!
2015. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Most sebeket szaggatsz fel éppen a fél gyakoris társaság lelkében.
2015. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
annyit keseregtek magatoktól is, az én kérdésem már nem ront semmin.
2015. júl. 25. 20:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Chuck Noland nem volt ennyire egyedül azon a szigeten :D
2015. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
A legfőbb problémájuk, hogy magukat nem képesek tiszta szívből szeretni. Ha az menne nekik, semmilyen magány nem taglózhatná le őket ennyire.
2015. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs senki akiben hihetek, vagy megbízhatok. Így pontosabb a megfogalmazás. Vannak emberek, akik arra kárhoztattak, hogy egész életükben magányosak legyenek. Talán én is ilyen vagyok.
2015. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

engem a szüleim sem szeretnek.

nem szeret engem senki :(

2015. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg a magányos ember.


Persze, az ember családja mellette áll (jó esetben), ilyen téren például szerencsés vagyok. De pár éve szétesett a baráti társaság, volt akik külföldre mentek, volt aki más okból tűnt el az életemből.


Amíg volt párom ez fel sem tűnt, most látom, hogy milyen a helyzetem. Igen, vannak olyan emberek, akik szeretnek, akikre számíthatok, de például olyanok már kevesen akikkel együtt tölthettem volna a hétvégét.


Szerintem a legtöbb általad nyavalygónak bélyegzett embernek az a 4-5 haver hiányzik, akikkel folyamatosan heti legalább 2 alkalommal valami programot csinálhatnak, és mellé persze a pár.

2015. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!