Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemnek én elötem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek én elötem volt egy alkalmi partnere ez mind 11 éve volt, és én most enél a srácnál dolgozom és néha a feleségem is besegit nekem a melóban. De ha a srác is ot van akkor álndóan a szex a téma. Szerintetek mire gondolyak?

Figyelt kérdés
Egyszer észre vettem véletlenül hogy a feleségem ugy vett el töle egy tárgyat hogy végig simitota a kezét az ujaival.ez mitt jelenthet?
2014. ápr. 13. 21:24
1 2 3
 1/25 Galaxis. ***** válasza:
szívás!
2014. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
hát túl jót nem :(
2014. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
cink van :(
2014. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek böveben a véleménjeteket.elöre is köszi
2014. ápr. 13. 23:19
 5/25 A kérdező kommentje:
És a tegnap beszélgetek ketten,és a feleségem monta neki hogy mért nem lepi meg az ö feleségét egy swinger klubi belépövel,és hogy eszt ne mongya el nekem,szerintetek mért nem akkarta hogy elmongya nekem?
2014. ápr. 14. 06:34
 6/25 anonim ***** válasza:

Te ugye nem vagy okos? Vagy pedig hatalmas kamu a kérdés.

A feleséged szanaszét akarja qratni magát azzal a csávóval, ha lehet akkor legálisan, mert téged is rávesznek swingerre, meg ők is mennek, és aztán ott lehet adni az érzésnek.

Ha meg nem lesz swinger mert valamelyik fél nem megy bele, akkor majd csinálják titokban, ennyi kb. Ez az én tippem.

2014. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
a főnököd lyuksógor? azért vettek fel, hogy szexelhessenek. :D
2014. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
cigó vagy
2014. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komenteket.
2014. ápr. 14. 16:07
 10/25 anonim ***** válasza:
Jézusom, Remélem ez kamu kérdés és ilyen nincs. Mocskos egy szar világ ez... Mindenki elmebeteg... Elég kevés kivételben volt csak eddig részem.. Ezt el se kellett volna olvasnom.. JÉZUSOM! Miért nincsenek normális nők.. Az exem is kb ilyen volt! Miért nincs egy normális lány/nő akit lehet szeretni és nem k*b*szott aberrált szexmániás? Elnézést a kifakadásért de ez így már sok..
2014. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!