Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők, Melyik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők, Melyik sráccal jönnétek össze? Akinek Simson S51 van, vagy akinek egy Aprilia RSV 1000 motorja van?

Figyelt kérdés
Tegyük fel mind a kettő helyes és beleszeretsz.
2015. júl. 25. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Akinek BMW mocija van. :*
2015. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
16/L, lemaradt, bocsi. :P
2015. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Legalább nem a Simsonossal az gáz lenne.:D
2015. júl. 25. 23:09
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyszerre kettőbe nem szeretek bele, akkor egyiket sem szeretem igazán. :-)

Azzal jövök össze, akibe szerelmes vagyok, az pedig nem ilyen dolgokon múlik.

2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Simsonhoz sok elmenyem es emlekem fuz. Jo par motoros-talalkozot megjartam az S51-essel is es Simson star-al is. Szoval lehet osszeraknam es kipofoznam a Star-t es elmennek a Pilisbe motorozni a Simsonos sraccal :)
2015. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindig valaki jön ezzel a dumával hogy nem lehet két emberbe beleszerelmesedni, mintha nem létezne ilyen az életben... "Tegyük fel"... De látom nem képesek egyes emberek még mindig felfogni hogy el kell képzelni.
2015. júl. 25. 23:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján döntenék, de annyiból az Aprilia-t választanám mert imádok motorozni a pasi mögött ülve és a Simson-on nem igazán férnénk el rendesen :))


19L

2015. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Pont leszarom milyen motorja van valakinek, vagy van-e neki egyáltalán :D Nekem ez a két típus az égvilágon semmit nem mond.
2015. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, 13 évesen gondoltam utoljára úgy, hogy lehetsz egyszerre két emberbe is szerelmes, mert volt két srác is, aki számomra nagyon vonzó volt valamiért, de nem lehet, az csak rajongás, vágy, amit ők testesítenek meg, de nem szerelem, mert az mindennél másabb. Azóta felnőttem, volt már párkapcsolatom. Szóval ahol kettő van, ott valódi szerelem nincs. És továbbra sem a tárgyi dolgok döntenek, hanem az érzéseim.
2015. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azzal, akinek porszívó motorja van. Jó lenne jövőre összedobni egy fűszerpaprika darálót. :)
2015. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!