Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés

Egy szèpnapon megismerkedtek egy gyönyörű lánnyal.. Igaz hogy távkapcsolat (volt) ès egyszer látuk egymást.. De mèg mindig hiányzik nèha. Már van egy kiszemeltem jó irányba halad a dolog.. De nem tudom. Szeretem a lányt de ha megölel mègis azt èrzem hogy az exem ölelèse valahogy szívből jövő volt.. Talán nem szeret a lány ès csak megjátsza magát ? vagy tènyleg velem van a problèma ?

Mèg annyit hozzátennèk hogy ő volt az első komolyabb szerelmem.. De ha most ide jönne ès megölelne kèsz lennèk magammögött hagyni mindent.


2015. júl. 26. 00:26
 1/3 A kérdező kommentje:
megismerkedtem *
2015. júl. 26. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg azert,mert még mindig Ot szereted. Azt nem tudhatjuk,hogy az uj lany megjatssza magat vagy nem... majd kiderul

L

2015. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond el neki hogy most hogy erzel!!
2015. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!