Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy hete nem beszéltem legjobb...

Egy hete nem beszéltem legjobb barátommal, és nagyon hiányzik, írjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy ő az egyik legjobb barátom, bár nem olyan régóta ismerjük egymást, de mindent elmondunk egymásnak, és imádtam vele beszélgetni, most ezt nem részletezném, de nagyon.

Viszont mostanában nekem is szar kedvem volt, meg mintha többet veszekedtünk volna mint amúgy, és nekem betelt a pohár, úgy éreztem időre van szükségem, de azóta szenvedek, olyan vagyok, mint egy élőhalott. És nem tudom, hogy hosszú távon mi lenne jobb, mert ha csak idegesítjük egymást, lehet, hogy jobb ha hagyjuk elmúlni.

De közben meg ilyeneket olvastam, hogy egy ilyen szünet után már soha nem volt a barátságuk a régi, és ha erre gondolok azonnal írni akarok, mert szörnyen fáj belegondolni, hogy talán sose beszélünk többet.

És nem akarom, hogy ezen múljon. Nem tudom, mit csináljak.



2015. márc. 31. 20:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, igazából az indok, amiért nem írtam még neki, az hogy úgy érzem én nem vagyok neki fontos, és jól megvan nélkülem is, és azt várom, hogy írjon már, hogy hiányzom neki, mert most, ha megint én írok, akkor ugyanott tartunk.
2015. márc. 31. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is. És most egyedül vagyok :)
2015. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jajj, sajnálom. :(


Ez a hezitálás lesz az oka végül, hogy elveszítem...

2015. márc. 31. 21:02
 4/8 anonim válasza:
Lehet hogy ő is pont azt várja mint te hogy írj neki:) figyelj keresd te aztán lesz ami lesz, ha tényleg nagyon fontos neked akkor ne hagyd annyiban a dolgot, nem szabad. Egy probát megér:)
2015. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most, hogy eldöntöttem írok, rájöttem, hogy fogalmam sincs mit tudnék...

Nem kérdezhetem csak gy meg, hogy mi van vele, mintha semmi sem történt volna, de nem is kezdhetek el magyarázkodni, vagy lelkizni.

2015. márc. 31. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik.

Neked lett eleged, és azóta hanyagolod, de neked hiányzik.

Egy kapcsolatot ápolni kell, az biztos. Minél tovább tart a pauza, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a kapcsolat-újrafelvétel már nem ugyanazt hozza vissza...

Ha leírtad volna, hogy mi volt az oka a besokalásodnak, könnyebb lenne okoskodni, hogy érdemes-e erőltetned ezt a kapcsolatot, vagy sem.

Innen kívülről ugyanis csak okoskodni tudunk, és az értelmedre hatni.

Érezni viszont te érzed, hogy mit érzel :-) ez a te bennsőd...

2015. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te lány vagy, ő pedig fiú,ugye?
2015. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak: igen.


Utolsó előttinek meg, hát, igazából semmi konkrét nem volt, és visszagondolva hülyeségnek tűnik, de ott nekem akkor nagyon szar kedvem volt, szar napokkal, rossz hírekkel magam mögött, és ezért talán túlreagáltam. De attól még amiket leírtam, hogy úgy érzem, nem vagyok fontos neki, meg hogy sokat vitázunk, ezek igazak, csak az, hogy én most pont miért sokalltam be, az csak a rossz időzítés.

2015. ápr. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!