Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el úgy, hogy ne sérüljön?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyemen, nagyon jóban vagyunk. Ő többet is szeretne tőlem, én nem tudom ezt viszonozni. Borzasztóan érzékeny ember, ha valaki néhány rossz szót szól hozzá, hetekig azon forog és depressziós lesz. Mostanában nagyon zavar néhány dolga. Éjszakánként sms-t ír és felhív ha dolgozik, elmondja hogy milyen az éjszaka, holott tudja, hogy én meg másnap 24 órázni megyek. A készenléti szoba wc-jét nagy dolga elvégzése után nem takarítja ki, egészen nagy csíkokban látom, milyen volt a termése.Hogyan tudom ezeket megmondani neki úgy, hogy ne sértsem meg? Tőlem még érzékenyebben veszi a dolgokat mint másoktól, hetekig azt hallgatom hogy ő egy sz*r ember, és ezért nincs senkije, meg ezért nem akarok vele járni. Otthon az édesanyjával is van konfliktusa, mert az anyukája elvárná tőle, hogy segítsen be a házimunkába minimálisan és ahelyett hogy felfogná hogy ez 33 évesen nem nagy kérés, megsértődött.Annyira, hogy eldöntötte hogy külön költözik. Hát érdekel egyébként, hogyan fog boldogulni külön.
2015. júl. 26. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nalatok a ferfiak es a nok egy wc-be jarnak? Honnan tudod, hogy milyet gittel a fajanszba es milyen nyomokat hagy hatra?

Telefonert mondjuk siman raszolhatsz, hogy legyen kedves ne zaklasson ejszakaknent, de ki is kapcsolhatod a keszulekedet.

33 evesen pedig mar regen kulon kellene elnie az anyukajatol.

2015. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mivel ejszaka csak egy ember van az épületben, tehat a készenléti szobát hol ferfi, hol no használja. Ha öt váltom , egyertelmu hogy o hagyta ugy ahogy nem kellett volna.
2015. júl. 26. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!