Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy nekem nem tetszenek az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nekem ez a férfi egy önimádó bájgúnárnak hat, és a gyúrást is túlzásba vitte véleményem szerint, ha jól látom, akkor a felsőtestéről leszedte a szőrt, az sem valami imponáló.


[link]


Viszont neki beleszerettem a mosolyába


[link]


Ylvisből a sötétszőke hajú férfi szerintem 10/10-es


[link]


Szerintem sokan vagyunk ezzel, legalábbis a normális lányok, az első képen lévő férfit elutasítanánk, legalábbis fenntartásokkal kezelnénk.


2015. júl. 26. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az első pasi fejéről sugárzik a gőg,ami elcsúfítja és még szőrteleníti is magát a felsőtestén :S Ez már a másik véglet

Nekem egyedül Mika tetszik,az Ylvisből inkább a sötéthajút választanám,mert a mediterránokat,a szefárd zsidókat,netán az arabokat nézem meg.

2015. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem hihetetlen, vannak ilyen nők, nekem se jönnek be a tipikus macsó, kigyúrt alfahímek..

Nekem speciel a linkelt képeken egyik pasi sem tetszik, más az ízlésem.

Amúgy nem értem miért kell mindenbe belekötni, a kérdező megmondta, hogy neki nem ez az izmos/kigyúrt pasi az ideálja, de ha egy normális, kedves pasiról van szó, TALÁN adna neki egy esélyt.

Mint ahogy az sem biztos, hogy azok a nők, akik az utcán ilyen pasikkal mászkálnak, azok azért vannak együtt, mert a csávó izmos.. Arra még nem gondoltatok, hogy talán, esetleg, ne adjisten, szerelmesek egymásba? Jól kijönnek és megvan minden, ami neki/nekik kell egy kapcsolathoz?

Ja nem, nyilván ez nem téma, biztos csakis azért van vele, mert izmos....

2015. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Azért hihetetlen, mert a valóságban nincs olyan nő, akinek ne az ilyenek tetszenének.
2015. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem igaz, mert igenis van olyan nő, akinek nem az ilyen pasik tetszenek (már leírtuk ide is egy páran, de látom ez nem számít). Az meg hogy valakinek ilyen pasik tetszenek, nem jelenti azt, hogy csak ilyennel jönnének össze. Mindenkinek van egy úgymond "ideálja", hogy milyen jó lenne egy 10/10-es nővel összejönni, vagy egy 10/10 pasival, de azért ez nem így működik, nem mindenki kaphat meg egy ilyen nőt/férfit.
2015. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt egy ilyen "fullos" fiúja, de megcsalta. Sírt utána még fél évet, majd összejöttek, de végül nem maradtak meg egymás mellett, így végleg szakítottak.


Majd összejött egy lelkileg szép férfival, aki egy kicsit macis típus, az arca helyeske, barátnőm oda van érte, nekem nem az esetem.


Az előző barátjával nem jöttem ki jól, kicsit fent hordta az orrát, de a mostani nagyon jó fej. 3 éve vannak együtt, volt időm megismerni.



Nekem meg csak 1 barátom van, lesz, aki ugyancsak különbözik a kigyúrt egoistáktól. Nem mondom, hogy nem néz ki jól. 185 cm, 75 kg körül van, van egy természetes izomzata, szép felsőteste, nagyon helyes (számomra legalábbis), de ami megfogott benne az a lelke. Egy ilyen férfi rendes belső nélkül majdnem kuka. Szeretem, mert egy egyéniség akinek mindennél fontosabb vagyok és nekem is ő ugyan úgy.

2015. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!