Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó neki, ha bánt engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neki, ha bánt engem szavakkal?

Figyelt kérdés
Annyira flegma és durva tud lenni a vőlegényem..Ha valamit megpróbálok vele megbeszélni,rögtön dünnyög.Tegnap volt falunap,szüleimnél voltunk,én már vártam,mert ilyen helyre soha nem mozdulunk ki,mivel a párom nem szeret.De rögtön ki is mutatta nem tetszését,stb..én pedig mondtam,hogy egyszer egy éven kibirhatná,de nem..rám parancsolt,hogy menjünk.Ma pedig felhoztam neki a témát,hogy mennyire rosszul eset a viselkedése,erre ki is akadt,meghazudtolt engem..folyton azt mondta,hogy fejezzem be,fogjam be a szám.Erre én annyit mondtam,hogy látom mennyire szeretsz..erre ő:majd pofán basz.ak és megtudod mennyire szeretlek.Nekem ez nagyon rosszul esett..még annyit mondtam,hogy erre nincs szükség,mivel látom,hogy nem szeretsz,mivel még annyira nincs kedved,hogy kettesben elmenjünk fürödni vagy valami..csak annyit mondott,hogy nem is fog,legyek nyugodt..
2015. júl. 26. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen ember a vőlegényed? Az de durva. Ha jót akarsz magadnak, kiteszed a szűrét még esküvő előtt.
2015. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És még volt olyan beszólása,hogy kib.sz a házból..

Mindez azért,mert megpróbáltam vele beszélni,csak sajnos nem lehet..én bármilyen mérges vagyok rá,soha ilyen bántó dolgokat nem mondok neki.Ez nem az első eset..

Másnak azt mondanám,hogy miért vagy egy ilyen emberrel,de benne vagyok ebben a helyzetben és azért nem olyan egyszerű.

Bennem is van hiba,de ha egyszer valami gond van,azt meg kell beszélni,csak sajnos ezt csak én látom így.

2015. júl. 26. 18:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Reálisan persze hogy az lenne a legjobb,ha otthagynám,de a körülmények...
2015. júl. 26. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Te választottad, most edd meg amit főztél.
2015. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen.
2015. júl. 26. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már látod a valódi énjét, eddig tartott kimutatnia. Tudnod kéne magadtól mi a megoldás, neked kéne meglépned, ezt nem teheti meg más helyetted. De ha képtelen vagy rá akkor meg ne sajnáltasd magad.
2015. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy csak a vőlegényed, én azért még nem mondanám ki a helyedben, hogy jóban-rosszban, gazdagságban, szegénységben, egészségben, betegségben...
2015. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
milyen körülmények? Magyarázhatod jobbról balról de ez bunkó rabszolgatelep, te meg ott maradsz és hagyod
2015. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóbeli bántalmazásról szólt az egész utolsó kapcsolatom. Azt mondom neked, hagyd ott, ez egyre gázabb lesz, tönkre fog tenni lelkileg, mentálisan, egy roncs leszel 0 önbecsüléssel. De hát szereted, gondolom.... Igen, én is szerettem, ezért nem léptem ki hamarabb, húztam-nyújtottam a dolog addig, míg a végén már csak akkor éreztem magam embernek, ha legalább 2 napig nem bántott, "szeretett". Így egy év elteltével még mindig gyógyulok (nem a szakításból), viszont áldom az eszem érte, hogy kiléptem. Csak azt bánom, hogy nem sokkal-sokkal hamarabb, az első eset után...
2015. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés szaga van.... Nem létezik, hogy van olyan ...... ember, aki ezek után még a párjával marad... :O
2015. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!