Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti csinalnatok ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti csinalnatok ilyet a lany baratotokkal?

Figyelt kérdés

Kb egy eve bevallottam ennek a pasinak, hogy tobbet erzek iranta,mint baratsag. Nem lett belole kapcsolat, de sokkal kozelebbi baratok lettunk.

De tegnap nagyon megbantott.

Szorakozni voltunk es volt egy uj lany is a tarsasagban. Nem sokat beszeltek egymassal az este folyaman.

De ma kuldott nekem egy sms-t hogy kerdezzem meg a lanyt, hogy akarja-e a telefonszamat.

Eloszor is, szerintem ez nagyon erzeketlen dolog volt tole, hogy pont engem ker meg ilyesmire. En nem banom, ha van baratnoje, vagy csajokat szed fel, de engem ker meg???

Nagyon duhos voltam, szoval meg se kerdeztem a csajt, csak elkultem a szamat, meg a pasinak az o szamat.

Ami szinten bant, hogy meg csak egy koszonomot se kaptam erte.

Tulreagalom ezt?? Szerintem legalabb egy koszi azert jart volna.


2015. júl. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok, de ez a hátránya a "barátok vagyunk de többet akarok" dolognak. Egy éve az nem most volt. Lehet úgy van vele ez akkor volt és hiszi, hogy elmúltak az érzéseid iránta. Ha pedig egyszer "nem" akkor abból nem nagyon van "igen", viszont a közelsége miatt továbblépni is nehéz neked.
2015. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mustafa33 ***** válasza:
Itt valami sántít, ha a lány új volt a társaságban, miért téged kért meg a nem barátod de mégis "közelebbi barátod", hogy közvetíts, honnan volt neked meg a lány telefonszáma is, hogy csak úgy kérdezés nélkül tudtad elküldeni nekik keresztbe a számokat?
2015. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan volt meg a lany szama, mert en szerveztem az estet, hivtam az embereket, hogy jojjenek, es ez a lany is jelentkezett facebookon keresztul. Es mivel szeretek uj emberekkel talalkozni, ezert mar az este elott telefonon ledumaltuk a reszleteket, hogy hova jojjon.
2015. júl. 27. 06:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyi tenyleg santit, hogy maskor nem volt gondja vele, hogy csajokkal dumaljon es elkerje a szamukat, szoval nem ertem, hogy miert kell igy kinoznia engem.
2015. júl. 27. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű, a csávó egy dúsbeg :)
2015. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!