Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kurtizán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kurtizán és a knrva között?

Figyelt kérdés
Már ha van :DD Ugyanis mi úgy tanultuk tavaj töriből hogy a 19.században jelentek meg a kurwák, azelőtt meg kurrtizánok voltak. A kettő nem ugyanaz? Vagy mi a különbség?

2015. júl. 27. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom alapvetően a kurtizán teljesen önszántából, akár élvezetből csinálja. A manapság ismeretes prosik pedig inkább valamilyen elméleti vagy fizikai kényszer hatására.
2015. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kurtizánok is k*vák voltak, emellett a nők legtanultabb rétegét tették ki, hogy szellemi partnerei legyenek a férfiaknak. Társalkodónők és kísérők is voltak egyben. A k*va csak szexuális szolgáltatást nyújt, miután a nők is megjelentek az oktatási rendszerben, már nem volt szükség kurtizánokra.
2015. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: szóval olyan, mint a gésa a kurtizán?
2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, hasonló, csak a tájegység más.
2015. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megjegyezném, a gésák nem voltak kurtizánok.. Azok az oiran-ok.

a hülye amcsik összekeverték őket, és elterjedt ez a pletyka egész nyugaton...



Am, szerintem a kurtizán szebb kifejezés a prostira. Kurtizán az is lehet, aki a háremben a császárt legyezi és nevetgél vele a fürdőben... Úgy hiszem ez a lightosabb fajtája

2018. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!