Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 39 fős osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 39 fős osztályban egyetlen egy lány van, az előnyére válhat a lánynak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
melyik ez a suli? leírnád a nevét?
2010. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én bezzeg végig plázacicákkal jártam egy osztályba, pedig direkt olyan suliba mentem ami köztudottan pasi-iskola! Pont abban az évben kezdődött a nagy változás, a forradalom. Hááááát...
2010. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Vak Bottyán János

Miért, te is ide szeretnél jönni?

2010. márc. 6. 23:16
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy csaj az osztályban 38an voltunk ő egyedül csaj:D

2 hónapig bírta:D Sztem elege lett belőle hogy mindenki csorgatja rá a nyálát meg nézik, hajtanak rá, meg viccelődtek vele.

2010. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
03-06 21:18-vagyok. bocsi nem tudtam hamarabb válaszolni ugyanis szervízben volt a gépem. hát műszaki szakközép az nem hangzik egyszerűnek. plusz én kertészetin szakközepes vagyok 11. osztályos. igazából nagyon szívesen járnék fiú osztályba :D de az a sok különbözeti vizsga plusz a szakmából is kell különbözetit tenni. ha ezek nem lennének, szívesen mennék hozzátok osztálytársnak :D ugyanis a fiúk mindígis értelmesebbek a lányoknál (tisztelet a kivételnek. a kivétel azok a lányok akimk nem szakadt kis ribik)
2010. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem származhat belőle előny, gyakorolhat önkontrollt, nőhet az egója (persze ez akkor előny, ha nem nő túlságosan! :D). Azt kell megtanulni, hogy bármelyik osztálytársa nyomul rá, nem szabad járni vele. Addig befogadják, haverjuknak tekintik, esetleg nyomulhatnak is rá, de ha összejön az egyikkel, akkor két lehetőség van: vagy azonnal szarnak a fejére, vagy ha esetleg szétmegy a pasival, akkor a többiek csak meg akarják baszni és elszáll a haverság, mert tudják, hogy kapható. Szntem még ha nem túl dögös is egy egyedüli csaj az osztályban, akkor is nyomulni fognak rá. Bár ez is biztos suli és korosztály függő. Pl a túl "macsó" pasik nem fognak rányomulni, mert azok 20-at szednek a discoból.
2010. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm ilyen középsuliba járt, és előnyére vált. Nagyon megtanulta kezelni a fiúkat, férfiakat. Átlátott rajtuk, aki olyan volt, így könnyebben boldogult ezzel később az életben. Persze ehhez az kell, hogy olyan legyen a személyisége, hogy ezt tudja kezelni. Nehéz lehet, de szerintem megéri. És ő nem jött össze egyik osztálytársával sem.
2010. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, és végig abba a középsuliba járt, kibírta végig.
2010. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!