Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak apukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak apukámnak?

Figyelt kérdés
vasárnap délután rendet raktam a könyvespolcon a nappaliban, kezembe akadt egy újságpapírba becsomagolt könyv, belelapoztam, a címében láttam, hogy "sz....x", azonnal kidobtam, de előtte megnéztem az előszót, ilyesmi volt benne, "e könyv csodásan megtanít élvezni stb...", ezután kidobtam, gondoltam, már úgyis megvagyunk tesók, elvileg már nem kell, de ha mégis, akkor volt három alkalma az illetőnek, hogy megtanulja. Most meg követeli tőlem azt a "regényt", ki az a hibbant ember aki könyvből tanul testi kontastust létrehozni, komolyan ez szánalmas....
2015. júl. 28. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az. Az anatómiai része hasznos. És az esetleges technikai ismertető is tanulságos lehet,de tény,hogy mindig partner függő.
2015. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"már úgyis megvagyunk tesók, elvileg már nem kell, de ha mégis, akkor volt három alkalma az illetőnek, hogy megtanulja"


Ha legalább viccesek lennének a trollok, de nem.. inkább csak szánalmasak, mert se fantáziájuk, se humorérzékük, se reális élettapasztalatuk..

2015. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már pedig sok mindent lehet tanulni az ilyen könyvekből. Pl pózokat is. Lehet, anyáddal ép valami változatosságot akartak, te erre meg ügyesen elcsszted. Gratulálok!
2015. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Két felnőtt ember párkapcsolatának szerves része a szex. Akár akarnak gyereket, akár nem. (Lényegesen több esetben szeretkeznek úgy az emberek, hogy nem akarnak gyereket.) A szexnek pedig van többféle technikája, van, amit magától, meg innen-onnan megtanul az ember, de van olyan is, amire az ilyen könyvek világítanak rá.

Ha jól értem, 3-an vagytok tesók. De ez egyrészt önmagában nem jelenti azt, hogy nem jöhet még egy, másrészt azt sem, hogy édesanyádék 3-szor lefeküdtek, és az anyukád mindháromszor azonnal teherbe esett.

Sőt, az a természetes, ha nem így történt, mert úgy lesz a szüleid kapcsolata teljesen kiegyensúlyozott és boldog (kivéve, ha valamilyen furcsa módon egyikük sem igényli egyáltalán).


Amennyiben fiatal vagy, természetes, hogy egyrészt undorítónak és taszítónak találod ezt, nem is kell végezned, amíg nincs egy stabil szerető párkapcsolatod, és így gondolsz rá.

Másrészt természetes az is, hogy úgy gondolod, ezt nem könyvből kell kitanulni, de tudnod kell, hogy nem feltétlenül haszontalan fiataloknak sem, ha esetleg olvasnak róla, minimum olyan szinten, hogy a mikéntjével tisztában legyenek. (Mennyire kell vigyázni egy szűz lányra, milyen helyes védekezési módok vannak, és mi nem az, stb.). Felnőtt korban meg, egy házasságban, 3 gyerek után, fárasztó mindennapokkal szinte természetes, hogy kicsit laposabb lesz a dolog, mint fiatalon, amikor mindent, ami csak eszükbe jut kipróbálnak. És olyankor segíthet a könyv, hidd el.:)


Nem kell ebbe belegondolnod, mert tudom, hogy fura érzés lenne, csak fogadd el, hogy ez így van, és így van rendjén.

2015. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!