Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kéne őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kéne őt újra keresnem?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, a helyzet, hogy van egy 25 éves srác az életemben már fél éve, akivel összejövőben voltam, de időközben kiderült, hogy nem illünk össze és a párkapcsolat esélytelen, de ennek ellenére minden nap beszéltünk, nagyon megszerettük egymást (én főleg azt, ahogy velem bánt, a tenyerén hordozott teljesen..) Mivel én is egyedül voltam és ő is, belementünk egyfajta barátság extrákkal dologba, de én talán csak azért, mert nem akartam végleg elveszíteni és mert nagyon fontos személy lett számomra. Nagyon megszerettem a srácot, és jól esett az érzés, hogy valaki ennyire odavan értem (mindig keresett, hívott, becézett, ha nála voltam mindent megtett azért, hogy jól érezzem magam.) És itt jön a baj. Én ezt mindösszesen annyival tudtam viszonozni, hogy ott voltam neki, átöleltem, megpusziltam (mert szerettem), de vonzó pasinak sose tartottam, mégis lefeküdtem vele, csak, hogy valahogy viszonozzam a sok törődést. Ha ott voltam nála, ő százszor elmondta, hogy mennyire szeret, mennyire vonzónak tart. Természetesen én is visszamondtam neki, hogy szeretem, mert ez így van, de sose vonzódtam hozzá úgy, mint ahogy ő hozzám. (van vonzódás részemről, csak nem akkora... )

Sajnos ez nem rég neki is feltűnt, és megszakított velem minden kapcsolatot. Törölt az ismerősei közül fb-on, és azt mondta, hogy többet nem szeretne velem beszélni, mert ez neki így nem jó, hogy ő odavan értem és nagyon szeret, de viszonzásképp csak annyit kap, hogy ott vagyok, és hagyom, hogy ő szeressen/kényeztessen.

Teljesen megértem, mert igaza van, 1 hete nem beszéltünk, DE azóta csak rá tudok gondolni, és hogy mennyire hülye voltam. Nem ezt érdemelte tőlem, és nagyon bánt a dolog, mert tényleg nagyon fontos lett számomra, mint ember. (Bonyolult a dolog, mert egyébként hiába minden érzelem mindkét oldalról, összejönni tényleg sose fogunk, időközben ő ugyanúgy csajozott, sőt még párhuzamosan más lánnyal is lefeküdt, de elmondása szerint számára én vagyok a top 1).

Igazából mindketten kihasználtuk egymást egy kicsit, én azt, hogy egyedül voltam, és élveztem, hogy valaki bókol, szeret, úgy ahogy vagyok, ő pedig azt, hogy naiv vagyok, és természetesen a testem... De közben mindketten megszerettük egymást, mert ha együtt voltunk mindig összebújtunk, ölelgettük egymást, mint egy pár konkrétan.

Szeretnék vele újra valamilyen szinten kapcsolatban lenni, mert nagyon hiányzik. Amikor kitörölt az ismerősei közül, felhívtam, hogy ugye ezt nem gondolja komolyan, mire ő azt mondta, hogy de, de ha gondolom jelöljem be újra, és majd eldönti, hogy visszaigazol e. Számomra elég gyerekes ez a viselkedés, mert attól még ugyanúgy ismerjük egymást, és reméltem, hogy barátok azért még maradhatunk, mert tényleg nagyon jól el tudtunk beszélgetni egymással akármikor máskor, ha épp nem együtt voltunk és mindez nagyon hiányzik.

Szerintetek érdemes újra felkeresnem, vagy hagynom kéne a dolgot?


2015. júl. 28. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
csak azért, hogy megint kihasználd, szerintem felesleges.
2015. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fucking idiot bitch.
2015. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Joga van megszakítani a barátságot is, ha ő nem érzi úgy, hogy megérné. Őszintén: ő hiányzik neked, vagy az, hogy valaki körülrajongjon?
2015. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Késő bánat. Szerintem felesleges vele foglalkoznod. Sokkal jobbat érdemel mint te. Tiszta szívű ne tedd tönkre, neki egy hozzá hasonló való. Emlékszem mikkor én is ilyen voltam, egy hasonló nővel találkoztam mint te. Hasonló a történet, nos azóta egy bunkó szemét vagyok aki meg d*gja utána ki dobja a nőket...
2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ne sajnáljátok azért annyira, én alapjáraton meg szerettem volna próbálni vele, és a barátnője szerettem volna lenni (mert ahogy írtam, nagyon megszerettem, és reméltem, hogy egy idő után kialakul a mindent elsöprő vonzalom is...), de mindezt ő mondta vissza és ő volt, aki ezt az egész helyzetet felajánlotta, mondván, hogy "nagyon bejövök neki." A lehetőség neki is megvolt.

Nem volt szerelmes belém ő se sose, csak ő is megszeretett, mint embert. Vagy ha az is volt sose vallotta be, amikor meg már kezdett átmenni csöpögősbe, akkor mindig elkezdett csúnyán beszélni velem, hogy valahogy leplezze.

Áh, bonyolultabb, mint ahogy talán leírtam. :( csak rettentően hiányzik.. :(

2015. júl. 28. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor jelöld be, aztán ha úgy gondolja, majd visszajelöl...
2015. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!