Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után merült fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után merült fel nálatok az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik harmincas éveikben költöztek össze, és előtte egyedül éltek (tehát nem szülőkkel).
2015. júl. 29. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év után. 28 évesek voltunk mind a ketten. (remélem, ez belefér abba, hogy "harmincas" :)).
2015. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 27, barátnőm 24. lassan 7 éve vagyunk együtt, én még tanulok és még nem került szóba, de addig nem is fog részemről amíg tanulok!
2015. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 év után, majdnem sikerült is, de aztán valaki bekavart, így csak egy év múlva költözünk. 19 vagyok, párom 20.
2015. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi köze a tanulásnak ahhoz, hogy hol laksz? Én most is tanulok, pedig 5 éve férjnél vagyok. Nem kötekedés, csak nem értem. Az egyik szakmai élet, a másik magánélet.
2015. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!