Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak ilyen autója van, mit vágsz le róla?

Figyelt kérdés

[link]


És, tetszik az autó?


2010. márc. 6. 23:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Hogy gazdag az apja, és a s.egge alá tolta ezt a járgányt.


Felejtős pasi alapból, pláne ha még fel is vág rá. Inkább egy taligája legyen, de azt a saját két keze munkájából vegye meg, akkor tudom becsülni valamire.

2010. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Mégis mit kellene gondolnom, ha ilyen autója van? Vagy ő vagy a szülei dolgoztak meg érte. Sokan elítélik, ha valakinek van autója, de nem értem miért. Ha megtehetik miért ne? Persze az más, ha valaki csak játszani akarja a nagyfiút, mert neki van autója, na az erős visszatetszést vált ki, de alapból se nem vonzó, se nem taszító dolog.

Egyébként jó autók a BMW-k, nem igazán volt gond vele.

2010. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
És ha a szüleitől kapta akkor mi van? Persze nem az agyjátszós hülye gyerekekre gondolok, akik úgy vannak a dolgokkal, hogy "ki ha én nem?". De nem fakadnék sírva, ha az apjától kap egy kocsit mert megengedhetik maguknak. De ha különben egy idióta akkor leszarnám, hogy van kocsija, inkább a normális, jófej busszal járót választanám.
2010. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt barátom akinek az apja vett autót és nem volt egy műmájer rohadt bunkó. Nagyon jó fej, kedves fiú volt. Nem a kocsi miatt voltam vele, hanem szerelemből.
2010. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy másnak is van autója és kész. Nekünk is van, meg több szászezer embernek, kinek ilyen, kinek olyan és kész!
2010. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőle függ...nekem van barátom (fiú) aki hasonló járgánnyal jár...megteheti, mert a szüleinek van pénze rá. Ennek ellenére az egyik legszeretereméltóbb ember akit ismerek. Neki van, de annak segít akinek szüksége van rá, mindent megtesz a barátaiért...és az egész család hasonló...

nincs értelme általánosításnak.

Persze vannak kivételek, akik nagyképűek, azok úgy élik le az egész életüket...az ők bajuk...

19-L

2010. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy ilyen autója van xD
2010. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Szép, szép. Életem álma egy BMW, de azzal is tisztában vagyok, hogy mostanában nem lesz :)

Egyébként meg, ha 19 évesen ilyen autója van egy srácnak, nem tartom valószínűnek, hogy ő dolgozott meg érte, de nem kizárt. Ha megteheti, hogy legyen, hát legyen. Nincs abban semmi rossz. Akkor van baj, ha valaki felvág vele, ezzel villog, nagyképűsködik, és felsőbbrendűnek érzi magát. Sajnos ilyen a többség. De persze nem az autójáról ítélem meg az embereket. Akkor "vágok le" bármit is valakiről, ha már beszélgettem vele, és nem arról, hogy milyen autóból száll ki. Mert lehet valaki rendes-aranyos-kedves és bunkó-nagyképű-bekézpelt függetlenül attól, hogy BMW-vel jár, vagy mondjuk egy régi Golffal.

20/L.

2010. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Itt igazából, nem a pénzt akartam ebben kihangsúlyozni, hanem, hogy egy 19 éveshez nem ciki egy ilyen autó, illetve nem öreges hozzá? :) De, várom a további mindenféle válaszokat.
2010. márc. 7. 00:07
 10/39 anonim válasza:
100%
Nem vágok le róla semmit, csak akkor ha ezzel menőzik is. Mert az nálam már inkább égő, ha ezzel felvág valaki, mint vagány lenne. Valaki akkor vonzó és megnyerő, ha a humorával, mosolyával és egyéniségével,stílusával tud kitűnni. Nem akkor, ha van egy kocsija. Egyébként nem tetszik az autó. Nekem régies kinézete van. És az újabbak jobban bejönnek.
2010. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!