Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak ilyen autója van, mit vágsz le róla?

Figyelt kérdés

[link]


És, tetszik az autó?


2010. márc. 6. 23:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a szüleitől kapta a kocsit. Az én párom 20 éves és van egy Audi A6-a. Ja és nem a szülei tolták a segge alá. Ő dolgozott meg érte.

Am meg egy kocsi semmit nem árul el. Hogy nem öreges-e? Nekem tetszik az eleganciája. Max nem hawaii mintás ingbe ül be az autójába.

17/L

2010. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló kategóriájú autóm van, fiatal korom ellenére (20 éves vagyok), de rajtam kívül senki nem dolgozott azért a pénzért, amiből megvettem. Szóval elég nagy baromság, amit itt összehordanak páran.


Viszont az már rég rossz, ha valaki ezt annyira fontos tényezőnek véli, hogy feltesz miatta egy kérdést... Soha nem izgatott, hogy mit gondolnak rólam az autóm miatt. Magamnak vettem.

2010. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt sem értem, hogy miért lenne probléma, ha valakinek a szülei vettek volna ilyen autót. Ettől még nem lesz kevesebb valaki, én meg például kifejezetten azért dolgozom, hogy a leendő családomnak sokmindent meg tudjak adni. Lehet, hogy ezzel egyedül vagyok?
2010. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutna először eszembe, h apuci meg anyuci mindent fizet neki. Alapból azt gondolnám h elkényeztetett.

16/L

2010. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
nem baj hogyha a szülei veszik az autot de aki először látja az egyből azt vágja le hogy ez egy elkényeztetett segg és vajon melyik fánál fog kikötni...
2010. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

de akiknek kocsijuk van és azért dolgoztak azok nagyon hülyék lehetnek!!

pénz vagy tudás

gondolom nem jártak egyetemre

2010. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én nem, és? Mivel gyerekkorom óta érdekel a fénytechnika, és midnen pénzemet erre a "hobbira" költöttem, ma már olyan profi szinten állok, hogy az ország másik végéből is hívnak engem rendezvények és színházi előadások megvilágításához, mert kevés ember ért hozzá. Így elég jól meg is élek belőle.


De nyilván igazad van, mivel nem járok egyetemre, ennek ellenére hétszámjegyű az éves keresetem, és ebből vettem egy kocsit, én egy idióta vagyok. Ajaj.

2010. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ja, meg ha nálad attól függ egy ember értelmi szintjének megítélése, hogy járt-e egyetemre vagy nem, akkor elég fura, mondhatni undorító értékrend alapján élsz. Főként mivel csak az nem végez el manapság egy egyetemet, aki nem akar.
2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
nem szeretem a német verdákat... a tuningladákat jobban bírom
2010. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!