Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy 19 éves fiúnak ilyen autója van, mit vágsz le róla?

Figyelt kérdés

[link]


És, tetszik az autó?


2010. márc. 6. 23:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Autót szerintem nem 1-2 hónapra vesz az ember, szóval simán el tudom képzelni, hogy később fontos is lesz, hogy ilyen úgymond felnőttes kocsid legyen. Nem tudom, hogy milyen szakmát választasz, de azért egy tárgyalásra nem illik citromsárga suzukival menni, az valahogy kevéssé hiteles. Én nem az autót szoktam nézni, hanem az összhatást. Ha ebbe az autóba rojtos farmerba meg hawaii mintás ingben ülsz bele, akkor az pöttyet viccesen hat. Te tudod, hogy milyen a stílusod, annak megfelelő kocsit válassz!
2010. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

00:05 vagyok.

Nekem kicsit olyan maffiózós benyomásúak, és tekintélyt parancsolnak. Gyönyörűek, egyáltalán nem öregesek. De tudod mit? Ha odaadnák a slusszkulcsát, az sem érdekelne, hogy öreges :))

20/L

2010. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt penze jobbra.
2010. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy Bmw vel jár..


Kb ennyit..



Mit kéne "levágni" róla??

2010. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Totál idiótának tartom azokat akik holmi verdába képesek "belelátni" dolgokat...
2010. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
80%
En az ilyen regi BMW-s sracokrol csak annyit tudok mondani, hogy annyi penzbol vehetett volna, egy ujabb autot is, nem foltetlenul BMW-t. Mert sajna sokan csak azert vesznek BMW-t, akarmilyen regi is legyen az, hogy tudjanak villogni vele. De en inkabb egy ujabb VW-t vennek, mint egy ilyet.
2010. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%
Ha levágom, vérzik.
2010. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
ne szálj el magadtól srác...azért mert örököltél egy kis pénzt, vettél belőle egy kocsit meg egy lakást a többit meg betetted a bankba, ugyanolyan ember vagy mint bárki más...
2010. márc. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Azt hogy van egy régi lelakott BMW-je, ami kb. arra jó hogy a disco parkolóban kábítsa vele a 15 éves puncikat. De ha lett volna egy kis esze, akkor ugyanennyi pénzért kaphatott volna egy fiatalabb és jobb állapotban lévő, ám kevésbé feltűnő autót.
2010. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én a trabantos pasikra bukom. :D
2010. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!