Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi fizetésért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi fizetésért találnék olyan házvezetőnőt, aki szexuális szolgáltatásokat is vállalna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 08:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes esszpressz-be nyugodtan hírdethetsz,van sok ilyen és ráadásul 3 ingyenes hírdetés feladható!!

Csak fogalmazz érthetően és írd le,hogy mit is kéne csinálnia a házvezetőnek,mindent vagy csak takarítás otthon meg meg nálad.

Én is elmentem egy takarítást megnézni,amikor közölte az "idős"pasi,hogy őt is kellene leápolgatni hetente.

Na még ha jól nézett volna ki,meg ha még meg is fizette volna talán elgondolkoztam volna!

2010. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
MI lenne ha hivnál egy nénit takaritani felmosni ruhákat mosni, aztán elmennél csajozni mellette? Vagy ez már meredek neked?
2010. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szerintem olcsobban es becsuletesebben meguszod ha tartasz egy interjuzast siman hazvezetonore. es keresel egy izlesednek megfelelo, lehetoleg szingli not. akit lassan meghoditasz es dongeted a konyhaasztalon. csak kell valami kifogas hogy miert nem lehet koztetek komoly kapcsolat illetve lehet hogy nehez fiatal csini hazinenit talalni.
2010. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne keverd a kettőt!!!
2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
+ látod a feleségeddel sem működött!!!
2010. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
De bizony,pontosan úgy van ahogy mondod.Meghirdeted "így nyíltan",megírod,hogy pontosan mit kellene csinálni,mennyit tudsz érte fizetni,hány alkalomról van szó stb.Ez különben sima k rválkodás,csak így be van rózsaszín mázazva.Biztos lesz olyan,aki jelentkezik,hajrá :)
2010. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes utott. XD


S.

2010. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mennyit fizetsz?? :D
2010. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
40 és olyan 150-200-ig tudok elmenni havonta + szállás (nálam alvás).
2010. márc. 12. 07:21
 20/26 anonim ***** válasza:

muszáj ott aludni??:D

bejárónő nem jó??Legalább lenne neked is egy kis szabadságod,meg annak a szegény nőnek is.

2010. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!