Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm és egy legjobb barátom. Kiskorunk óta nagyon jóba vagyunk így hárman. Én és a barátnőm nagyon szerelmesek is voltunk a fiúba. Egykor ők ketten együtt jártak. Most pedig nálam próbálkozik a fiú. Tegnap találkoztunk és össze akar velem jönni, én pedig azt mondtam hogy még átgondolom. De valójában fogalmam sincs mit tegyek. Mert én még mindig szeretem őt. De a barátnőmet sem szeretném elveszíteni. :( Ja és megjegyezném hogy az a fiú elég csajozós típus, és az előző barátnőjét egy buliba meg is csalta. :/ de megígérte hogy velem minden más lesz, velem nem fogja ezt tenni mert szeret. :(( Légyszi segítsetek mit csináljak? 14/L
2010. márc. 7. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásként, de tinik vagytok, így nagyobb az esélye, hogy hülyére néz, bármit is mond.

Ne tedd, kutyából nem lesz szalonna.

2010. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze h megígér mindent a cél érdekében de mérget én sem vennék rá, h betartja a leírtak alapján.
2010. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj még 3 évet. Ha nem tudod igazából, hogy mit is akarsz, akkor nem akarsz igazából semmit. Ha szerelmes lennél belé, akkor nem lennének kétségeid, és tudnád, hogy ő kell neked.
2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valószínűleg elmondom ezt barátnőmnek és megbeszéljük.
2010. márc. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!