Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, hogy azert tetszett meg igazan egy no mert nehezen adta magat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
NEM!!!
2015. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne játssza meg magát. Utána meg sír a szája hogy jaj milyen szemét ez a srác. Hát nem ennyire azért nem kell, kéretni a p*csáját.
2015. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Adtòl is függ ez alatt mit èrtesz...

Èn pèldàul màig imàdomna felesègemben (15èv) hogy újra ès újra meg kell hódítanom ,de nem àllszent módon nem így èrtem!

Szerintem pont ezbaz amièrt màig szerelmes vagyok, senkire sem cserèlnèm elèg izgalmat ad hogy ne jusson eszembe senki màs!

2015. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem megjátszás, ez most úgy hangzott a 2-estől, mintha valami olcsó gondolkodású öregasszony lenne.

Nagyon sok srácban van ott a vadászösztön és szeretik, ha a lány nehezebben adja magát.

2015. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. Igen tényleg sokan szeretik , én is szerettem. De az sem pálya ha hónapokig kéreti magát... Én azokra gondoltam.:D
2015. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ miként játszik az emberrel, ha semmi de semmi pozitívat nem éreztet akkor hagyom a pics**ába.
2015. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán! Ha nemet kapok, akkor mindegy számomra hogy kéreti magát vagy csak unszimpatikus vagyok neki.

A nem az nálam NEM-et jelent! :)

2015. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most azt jelenti, hogy játszadozik a pasikkal, vagy azt, hogy nem szexel az első néhány randin? Mert azért nem mindegy. :D
2015. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg is gyűlölném :,D azt el lehet vele érni
2015. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Lehet nevetni fogtok, de én már annak örültem, hogy a barátnőm az első lehetőségkor, amikor adódott, kb 2 hét ismertség után nem engedett a szexuális közeledésemre. Édes volt nagyon, látszott rajta, hogy nagyon akarja ő is, de ellen tudott állni! De persze nem csak ezért szerettem bele. Viszont így határozottabban értékesebbnek találom. :)
2015. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!