Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit kíméletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit kíméletesen, de hatásosan lekoptatni?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretnék ősbunkó lenni, de nekem van barátom, és egy kedves haverom semmi pénzért sem hagyja abba a nyomulást. Van pasim, már ezer éve minden alkalommal, ahányszor csak találkozunk, elmondom neki normálisan, hogy nem fogok vele összejönni, mert nem az esetem. Eddig nagyon kedvesen ezt mondtam: "Ne haragudj, de nem fogok veled összejönni, mert egyrészt van barátom, másrészt pedig amúgy sem vagy hozzám való a véleményem szerint." - ettől nem szokott megsértődni, és most sem szeretném megbántani, de már az agyamra megy, hogy hétvégente egyszercsak megjelenik nálam hívatlanul, pedig mondom neki, hogy ne jöjjön ide, és nem hagy békén!

Mit tegyek? Ez már nekem túl sok, és félek, hogy a jelenlegi kapcsolatomban is gondok lehetnek miatta.



2015. máj. 6. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
jelentsd fel
2015. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Néha nem ért szóból az ember, rendelj az afgánoktól valami fasza gépfegyvert.
2015. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
veresd meg ha nem lépsz drasztikusan akkor a pasid elöbb utobb hajlamos lesz azt hinni hogy élvezed a helyzetet...
2015. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Jelentsd fel ha nem ért a szóbol!


Én is zaklatok egy lányt évek óta a neten de


1, személyesen sose mentem oda


2, nincs barátja, szabad mint a madár

2015. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szólj a barátodnak!
2015. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha szólok a barátomnak, akkor valószínűleg rövid úton szétszedi a fiút, és nem akarok konfliktust generálni.
2015. máj. 6. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

ma 18:34

tehát imponál neked ez a helyzet... :) sejtettem.

2015. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig szólnod kell neki emiatt,különben megfog rád haragudni. És a csávónak is szólj,ha nem szakad le rólad szólsz a barátodnak,mert ez neked már zavaró.
2015. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szólj a párodnak, hogy beszélgessen el vele
2015. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kedves párom és a haverom összetalálkoztak. A pasim úgy elküldte melegebb éghajlatra, hogy ne járjon ide, mint a pinty. Sajnos attól tartok tényleg csak ez tudja távol tartani tőlem...

Megint feljött hívatlanul, a barátommal pedig éppen romantikus dolgokat terveztünk volna, amikor beállított.

2015. máj. 7. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!