Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek azok a fiúk, akik tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 11:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

12.06

Tehát ő is le tudta győzni, meg tudta tanulni, csak sokat kellett vele foglalkozni. Akkor mi is van? :)

2010. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem és nagyon elképesztő volt a sok helytelenül író férfi, engem taszítottak. A legtöbb ismerősöm, osztálytársam, aki nem tudott helyesen írni, az kb. olyan stílusú is volt...
2010. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Engem eléggé visszataszít, ha valaki nem tud helyesen írni. Ez azért már had legyen egy alapvető elvárás...
2010. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14f vagyok és nyelvtanból tele vagyok 2esekkel pedig "értelmesebb" tantárgyakból matekból meg kémiából meg természettudományokból csak ötöseim vannak meg versenyekre is járok.nem érzem hülyének magam de helyesen írni egyáltalán nem tudok.akkor most én kultúráltnak számítok vagy nem?
2010. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de nem. Tanulhatsz felőlem kvantumfizikát is, ha az általános intelligenciád ennyire satnya.
2010. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha választani kell egy kigyúrt bunkó f@sz, és egy kövér, de illemtudó fiú között, akkor mindenki az elsőt választja, szívás, de így van:)
2010. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Szerintem meg nincs igazad.

Ne magadból indulj ki...

2010. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16:13!

Vannak olyan hibák, amiket az ember ha nem tanul meg kiskorában, felnőtt létére már nem fogja megjegyezni.(pl. j és ly)

De!

Az, hogy valaki azt sem tudja (14 évesen), hogy a pont után nagybetűvel kell kezdeni a mondatot...Na ott pl. már megmagyarázhatatlan problémák vannak.

2010. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
pontos meg ly-os j vel teljesen tisztába vagyok de ilyen mondatelemzés egybeírás meg különírás ezek nem mennek 14f
2010. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, sajnos:( Akkor egy ork, helyesen író fiú keres barátnőt, aki nézzen ki jól, én tudok írni, te tudsz minden mást;) Kiegészítjük egymást:P Nem lenne rá sok jelentkező
2010. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!