Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a férfi testbeszéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a férfi testbeszéde az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Több év után összefutottam egy régi férfi ismerősömmel, a beszélgetést ő kezdeményezte, majd másfél órát beszélgettünk, a testbeszéde az alábbi volt: szinte végig a szemembe nézett, már kissé soknak éreztem, zavarban voltam. Érdeklődő volt, nagyon laza, magabiztos volt, és igen pozitív/harmónikus volt a kisugárzása. Mindkét keze zsebre volt téve, ugyanakkor udvarias volt.

Régebben is beszélgettünk , ha az utcán összefutottunk, de most mégis más volt. Lehet belsőleg változott, bár minden téren másnak tűnt, ahogyan beszélt velem. Lehet nincs mögötte semmi, csak szimplán érdeklődő volt, de ilyennek még nem tapasztaltam. Vagy általában nem ennyire érdeklődőek a régi férfi ismerősök?



2015. júl. 31. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelmes,érdeklődő,udvarias.lezser,és laza.
2015. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

H a a szemedbe néz végig akkor kíváncsi a véleményedre, vagyis tisztel. A zsebre rakott kéz egyfajta zavartságot fejez ki, nem tudja mit csináljon vele....ez arra utal, hogy vissza fogta magát.

Az általad vélt magabiztosság lehet tudatos viselkedés is, nagyon figyelt arra hogy mit csinált.

Milyen testtartásban kommunikált Veled? Teljesen szembe fordult veled vagy csak kissé elfordulva ült veled szemben?

A beszélgetést Ő vezette vagy hagyott Téged is kezdeményezni? Amikor elbúcsúztatok ki állt fel először?

37F

2015. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érdekeseket írtál, köszönöm a hosszászólásodat.

Utcán voltunk, teljesen felém fordult, és ez azért volt érdekes, mert 1-1,5 órán álltunk és beszélgettünk.

Ő kezdeményezte a beszélgetést és a témát is, aztán ha úgy érződött, kiveséztük a kérdést, feldobott újabb kérdéseket. Amikor elköszöntünk, ő előbb köszönt el, bár nekem kellett már feltétlen indulnom.

2015. júl. 31. 19:42
 4/6 BlackSword ***** válasza:
udvarias... zsebre tett kézzel... aha... jó nagy bunkóság...
2015. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy Neked szóló perfomance volt, úgymond előadta a magát, próbálta magát magasabb piedesztálra emelni szemedben.Nem gondolnék túl sok információt mögé.....kicsit hizlalta a máját és benned tökéletes közönségre akadt. Sajnos az érdeklődése nem Rólad szólt....ne képzelj mögé mély érzelmeket.

37F

2015. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem mögé semmit, egyszerűen nem tudtam mire vélni, mert korábban nem így viselkedett, ezek szerint megváltozott a személyisége. Évekig egy jól fizető pozícióban dolgozott, ez lehetett rá ilyen hatással. Köszi a választ.
2015. aug. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!