Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek így a szexkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek így a szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
A lánynak van barátja, mégis folyton azt mondja hogy velem szeretne szexelni, akár többször is. Na most ezzel semmi baj nem lenne, bele is mennék, csak valahogy úgy érzem gerinctelenség lenne a barátjával szemben... Ti belemennétek?
2015. júl. 31. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos nem..Alapban undorodom az ilyen emberektől,és hozzá sem tudnék nyúlni. De nem ítélnélek el érte. Csak nehogy részedről több legyen idővel, mert akkor végül sérülni fogsz.
2015. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rád két szexcápa vetette ki a hálóját és becsapnak? Szexelsz a csajjal, aztán mintegy véletlenül benyit a pasija is és már meg is csinál hátulról aztán pisloghatsz.
2015. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugjad keményen, nem a te nőd!
2015. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, a pasija nyitogathatna ahova akar, feleakkora mint én úgyhogy nálam ne próbálkozzon :D

Gerinctelenségnek érzem, én se szeretném ha ezt csinálnák velem, de majd elválik, még gondolkodom rajta.

2015. júl. 31. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
nem a te gerinctelenséged, hanem az övé :)
2015. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már milyen értelemben felakkora? Ha a női klasszikus gondolkodás alapján akkor meg is van a magyarázat miért is kerget téged a csaj.
2015. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eléggé vékony a srác, én pedig bár nem vagyok éppen szétgyúrva azért van rajtam izom. :D
2015. júl. 31. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:

mekkora k*** a csaj :DDD

az ő gerinctelensége, ráadásul ő ajánlkozott fel neked...

használd ki párszor, az ilyen azt érdemli.

L20

2015. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a srác nem lenne haver, jah.

Ez a csaj hibája, nem a tied.

2015. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nem lenne haverom, barátom, ismerősöm, akkor simán belemennék .... Bár nem biztos, engem is szerintem normálisan neveltek, na meg valamilyen szinten így is gerinctelenség, de 80 %, hogy belemennék.
2015. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!