Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb fiúk 17-24 miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúk 17-24 miért ilyenek meg és láthatóan kellemetlennek érzik, ha szóba jön a családalapítás, házasság?

Figyelt kérdés
Én is évek múlva szeretnék családot alapítani, de mint témáról, szívesen beszélek róla. Ha egy fiúval, legyen baráti vagy szerelmi viszony köztünk, régebb óta beszélgetünk, akkor gyakran ebbe a témába torkollik a beszélgetés. Még a legbeszédesebb srác is bebújik ilyenkor a házába és láthatóan feszélyezi ez a beszélgetés. Miért?
2015. aug. 1. 11:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ijednek meg
2015. aug. 1. 11:52
 2/14 Mumusan ***** válasza:
38%
Mert ebben a korban a családalapítás huszadrangú a számukra. És elkötelezettséggel jár. Ami ilyen korban még kész börtön számukra. Én úgy vettem észre, hogy egy pár év kapcsolat után egyik pillanatról a másikra érnek meg a család címszóra.
2015. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már majdnem negyven vagyok És nem ijednék meg!! De hol van ilyen nő? Nekem még egy nő nem mondta hogy szülne nekem gyermeket!!!!!
2015. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés, kíváncsi leszek a válaszokra. Első és talán az egyik legnagyobb ok a családban látott széthúzás, ezeknek minden napos következményei, illetve sajnos az olcsó, nem megválogatott haverok és barátok szája.

Anyagi oldalról is beszélhetünk, ugyanis szinte minden tudja, hogy tisztességes munkából alig lehet összehozni is pénzt akár kisebb lakásra, ahol a család boldogan élhet, emiatt a fiatal srácok érezhetik nagyon távolinak még a házasságot. Nagyon sokszor a gyerek szülei fittyet hánynak arra trehányul, hogy legalább olyan segítségeket nyújtsanak a gyereknek, amelyek számukra ingyenesen, de mégis segítik, pl. komolyabb munkákat találni, szellemileg Ösztönözni és Erősíteni, ezek nagyon de nagyon hiányoznak a fiatalokból, a szülőknek pedig fogalmuk nincs, hogy egyáltalán mik ezek.

2015. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert a 17 es 24 kozott eleg nagy a kulonbseg..
2015. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem. Én úgy érzem, mintha ez a dolog tabu lenne még sok lány körében is, de a fiúknál határozottan magas számban. Maximum annyit fűznek a dolgokhoz, hogy két gyereket akarok, egy fiút meg egy lányt, de mélyebben nem engedik beleásni magukat a témába, hiába tudják, hogy egyszer aktuális lesz.
2015. aug. 1. 12:08
 7/14 anonim válasza:
100%

Mert te csak egy oldalról látod...

Nyílván azzal szeretnék majd elkötelezni magukat, akik számukra a legtökéletesebbek... Amúgy meg ez inkább személyfüggő és nem NEM kérdése. A lányok is legalább ilyenek:)

2015. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, a tökéletesség keresése azért eléggé balga stílus, főleg, hogy 24 évesen még mindig nem tudják azt, hogy nekik ki/mi a Tökéletes, nincs mire alapozzon ennek megfogalmazásában.

Sajnos az egyik legdivatosabb szólás ezen a téren az, hogy: "Fiatal vagy, ki kell élned magad".

2015. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 23 éves férfi létemre azt hiszem van belelátásom a dologba. A 2 véglettel foglalkoznék most.

1:Egy 17 éves FIÚ jobb esetben nemrég vesztette el a szüzességét, gimnáziumba jár, anyu-apu tartja el. Nettó hülyeség lenne arra gondolni, hogy ideje a családalapításon gondolkozni, erről faggatni. Főleg annak tekintetében,hogy semmi egzisztenciális alapja nincs hozzá.

2:Egy 24 éves FÉRFI(van 24 éves fiú is,arra az előbbi vonatkozik)nemrég lépett be a munka világába, költözött el albérletbe, próbálgatja a szárnyait. Az elsődleges céljai(általában) ilyenkor a normális kereset,kocsi, esetleg lakás, utazgatni, ismerkedni, szórakozni és igen kiélni magát.Nem beszélve arról,hogy 24 éves korára egy átlagos embernek nincsen meg az anyagi háttere az egész cécóhoz.

Nem szeretnélek sokkolni, de sokan nem is szeretnének soha sem gyereket, sem megházasodni.

Végül pedig egy tanács, ha szabad: ne általánosíts ;)

2015. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rokonok is mindig ezzel idegesítenek. Nem akarok nősülni, a házasságot nem tartom jó dolognak. Egyébként se akarna senki sem a barátnőm lenni, nem hogy a feleségem. Gyereket szintén nem szeretnék, nem akarok senkit büntetni a selejt géneimmel.

26F

2015. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!