Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagyképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyképű és magabiztos némelyik pasi?

Figyelt kérdés

Neveltetés kérdése? Vagy a vérükben van? :D


Azt vettem észre,hogy a barátom sokkal magabiztosabb, mint én.

Pedig nem bántásképpen mondom, de én nőben jobbnak számítok, mint ő pasiban (mások véleménye szerint is). (Magyarul nagy hasa van, semmi sport, öltözködésében sincs semmi különös, átlagosan néz ki. Nem magamat dicsérve, de én sportolok, meg nagyon odafigyelek magamra, mindig valami csinos, nőies viselet, igényes megjelenés stb.)


Mégis alábecsül engem.


Hogy lehet némelyik pasinak ekkora önbizalma? :D


2015. aug. 2. 10:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van nálam is jobb, de nem mondom el napjában 100-szor, hogy milyen tökéletes vagyok,meg nálam jobbat nem találnál, meg rám vannak cuppanva a lányok. stb.
2015. aug. 2. 11:32
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el azt a cikket a linken, nem hülyeség, kívánom, hogy ne az legyen, de ha mégis, akkor időben vedd észre, nehogy sírás legyen a vége aztán.
2015. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Most, ezt nem érteni...

Nem ez kell a nőknek?

2015. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság kell, az, hogy alábecsüljön, az nem kell, és azért lehet valaki úgy is magabiztos, hogy nem húzza le a párját.
2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én azért vagyok kicsit magabiztos,mert nem akarok senkinek megfelelni,mert nem érdekel senki.


a másik pedig tudom hogy jobb vagyok,és ez nekem elég,ha elém állnak eltaposok bárkit.Mit kell még tennem,mint felülemelkedni?


nézzetek szét miféle emberek döngetik a mellük?? miféle nők is a semmire??

ha ezek lehetnek valakik,én vagyok Isten ! tisztán és egészen


ennyire egyszerű

2015. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
A magabiztosság meg a tahóság két külön fogalom.A magabiztos embertől tanulhatsz,míg a tahó a sárba tipor.Ha neked nincs szükséged olyan emberre,aki az egoizmusával mélyre akar rántani,akkor jobb,ha időben kinyitod a szemed.
2015. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
valamit jól csinál ha jártok, nem? :)
2015. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!