Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedtek a magánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedtek a magánytól?

Figyelt kérdés
Én nagyon:( Túl romantikus alkat vagyok, és olyan rossz, hogy nincs kit szeretnem (szerelemmel), és nincs ki viszontszeressen engem. Pedig (mások szerint is) szép lány vagyok, de valahogy mégsem akar semmi összejönni
2010. márc. 7. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Változó. Én kb egy éve vagyok egyedül és van amikor rámjön és nagyon rossz, de van amikor nem is foglalkozom vele.
2010. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Néha nagyon szükségem lenne valakire, akihez hozzábújhatnék, akinek elmondhatnék mindent, aki nekem is elmondana mindent akivel igazán szeretnénk egymást. Ilyenkor nagyon tudok szenvedni. Máskor meg megvagyok egyedül.

18/F

2010. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is egyszer fent másszor lent.Most éppen fent:)

L18

2010. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs párom, nem vagyok magányos, csak azért, hogy legyen valakim, nem kell senki. Hiányzik a társam, akivel nem maradhattam együtt, de ezen kívül élem az életet.
2010. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Énis csak néha,de ha rámjön akkor depis vagyok egész nap..:S És már rájöttem, hogy sokszor az ért nemjött össze mert nagyon akartam,és ráakrtam eröltetni magam az emberekre.(énsem vagyok csúnya,mindenki csodálkozik hogy nincs barátom)
2010. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mien idős vagy? :D
2010. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen már lassan 3 éve

az a tipikus vesztes típus vagyok

21f

2010. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de elegem van, hogy a bulikban a pasik csak 'azt' akarják, én meg nem vagyok az a típusú lány, aki le tudna feküdni egy idegennel. És igen, én sem állnék össze bárkivel, csak hogy ne legyek egyedül, de az a legrosszabb, hogy 3 hónapja szakítottak velem, és az az én hibámból történt. És tudom, hogy ezen csak egy új kapcsolat fog segíteni túltenni magam. És olyan rossz látni, hogy minden barátnőm tök boldog a barátjával (ezt nem irigységből és gonoszságból írom, mert örülök az örömüknek). Ráadásul 'kulturáltabb' helyekre senki nem akar velem eljönni, pedig ott tudnék ismerkedni, egyedül meg nincs kedvem.
2010. márc. 7. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
22 éves férfi vagyok. Én is magányos vagyok. Ami azt illeti lenne esély több felé is, de az igazság az, hogy mégsem tudom, hogy mit kezdjek magammal, mert világos számomra, hogy ha összejönnék valamelyikkel, nem tudnám úgy őszintén igazából, szívből szeretni. Azért pedíg senkivel sem szeretnék összajönni, hogy csak úgy legyen csajom, akit nem is szeretek. Sajnos ez komoly nehézségeket okoz nekem. Olyan lányt szeretnék, aki érző, érzékeny, megértő, féltő és tényleg helyén van az értékrendje és az elképzelése egy jól működő kapcsolatról.
2010. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ember természeténél fogva magányos. Ha belegondolsz, rájössz, hogy egyedül születünk az életünket teljesen egyedül éljük le és végül egyedül halunk meg. Ha ezt felfogod, máris nem érzed magad annyira magányosnak. Persze jó ha van mellettünk valaki, de ha megtanulsz magány mellett is élni, sokkal boldogabb leszel, mikor akad valaki a horogra és nem leszel annyira szomorú ha a dolgok mégsem úgy alakulnak, ahogy azt te szeretnéd... :)
2010. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!