Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok/nők, akik nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők, akik nemi erőszakot szenvedtek el, képesek lesznek még később élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatból:igen. csak gátlásos maradtam
2011. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legrosszabb dolog ami történhet egy nővel.Én az összes ilyen "embert" ugy kinyirnám..ezeknek adnám a legfájdalmasabb halált.ha a baráti családi körömben esetleg a csajommal történne ilyen.. már megfogadtam mit tennék.
2011. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
80%-ban nem. Én azon szerencsések közé tartozom, akik igen. Engem 2009. októberében erőszakolt meg a volt barátom és a mostani párom több, mint fél évet várt rám. Ami a legjobb, hogy szakember nélkül küzdöttük le az egészet. Pedig a sokadik sikertelen együttlét után már azt fontolgattam, hogy felkeresek egy pszichológust. Az első sikeres együttlétünk nagyon fájdalmas volt és az utána következő kb.11 is. A most elmúlt nyár óta fájdalommentesen megy minden és megtanultam újból elélvezni: az erőszak okozta sérülésektől ugyanis eltolódott a G-pontom. Egyszóval: küzdjünk, amíg lehet!
2011. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy exbarátnőmnek a szüzességét erőszakkal vették el:-(.utánna 9 évnyi házasságból koponyatöréssel került ki.:'(mikor összejöttünk az ágyban fantasztikusan érezte magát.éreztem ahogy szorított a nunija az élvezettől.persze volt előjáték nyelvel,újjal.:-P.túltette volna magát?úgy tünt az ágyban igen.amikor beszélgettünk minden 5ik mondatába érződött a keserűség meg a fájdalom.én a nemi erőszakolóknak 25 év börtönt adnák csuklóból 30f
2011. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


13 voltam.

Igen, de nagyon nehezen lehet eljutni arra a szintre, hogy ezt felejteni lehessen!

Párommal rengetegszer aludtunk úgy együtt hogy nem történt köztünk semmi... Mikor elkezdtünk volna valamit mindig leállítottam szegényt! Amikor először voltunk együtt végig remegtem. Nem a páromtól féltem, hanem az idegesség valahogy akkor jött ki!

Akartam Őt de addig nagyon sok minden történt előtte ami visszafogott!

Depressziósként szedtem kedélyjavítókat amivel meg úgy sikerült beállítania a dokinak, hogy pörögtem veszettül örültem mindenkinek és mindennek (mint aki drogozott) és két végén égettem azt a bizonyos gyertyát! Kicsapongó életet éltem minden szempontból (szexuálisan is) egészen addig míg el nem fogyott a gyógyszerem... Utána megint orvosra szorultam de ez egy nagyon hosszú (7 év) történet!

2011. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!