Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a magánytól, de boldogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a magánytól, de boldogtalannak érzem magam. Nem tudom mit tegyek, várjam a régi érzést, vagy tegyek pontot a kapcsolatunk végére?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok együtt az élettársammal, és egyre többször érzem úgy, hogy már nem szeretem. Már nem ugyanaz az ember, akit megismertem. Elhízott, amit én nehezen tolerálok, ezen kívül soha nem akar döntéseket hozni, ami szintén fárasztó hosszú távon. Viszont nagyon becsületes, szerelmes belém, és mindent megtesz értem.
2011. júl. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nehéz ez az ügy. Próbálj meg beszélgetni vele. Mondd el neki őszintén a problémáidat, amiket ide is leírtál. Segíts neki esetleg életmódot változtatni, hogy lemenjenek a felesleges kilók, persze ne koplaltasd. Az viszont nagyon jó, hogy téged szeret, és mindent megtesz érted, akkor nem lesz probléma, ha előállsz neki az ötlettel. A szövegedből úgy ítélem meg, hogy te vagy a nő, akkor minden bizonnyal te szoktál főzni, készíts egészséges ételeket, de ne az legyen, hogy te eszed a pizzát például ő meg a főzeléket. Te is edd azokat az ételeket amiket neki szánsz majd, ha szeretnéd, hogy lefogyjon. Sok szerencsét, remélem meg tudjátok beszélni a dolgokat!

2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nekem ez egy mélypont. Valóban fel kell vállalnod előtt is a gondolataidat. Nehezedre fog esni kimondani őket, de bele kell kezdeni. Mondj el neki mindent. Ha annyira szeret, igyekezni fog korrigálni magán.


Ne várd tőlünk, hogy döntsünk helyetted. Na meg 10 év együtt lét után már hova akarsz szakítani, azért az elég kemény megrázkódtatás lenne.


Kezd el megoldani a problémákat, és ha ezután se menne semmi másképp, akkor már indokolt lenne elgondolkozni. De menni fog, nem kell félni.

2011. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy nála jóképűbb pasit, mert addig nem fogod tudni otthagyni!
2011. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
párterápia. tegyél meg mindent h a dolgok változzanak,és figyeld,h ő tesz e kettőtökért erőfeszítéseket. ha nem,akkor nem szeret eléggé,és akkor jobb kilépni
2011. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen nem azt szeretném, hogy helyettem döntsetek, csak ilyenkor jól esik mások véleményét is meghallgatni. Kicsit meginogtam, de most már úgy érzem 10 évet nem lehet csak úgy kidobni az ablakon. A beszélgetés már megtörtént, nem is egyszer, és most ismét. Megígérte, hogy változtatni fog a dolgokon. Hátha most sikerül majd :) Én maximálisan támogatni fogom.
2011. júl. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!