Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedtek a magánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedtek a magánytól?

Figyelt kérdés
Én nagyon:( Túl romantikus alkat vagyok, és olyan rossz, hogy nincs kit szeretnem (szerelemmel), és nincs ki viszontszeressen engem. Pedig (mások szerint is) szép lány vagyok, de valahogy mégsem akar semmi összejönni
2010. márc. 7. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Néha :S
2010. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szesze ***** válasza:
100%

"A boldogság olyan, mint a pillangó, ha kergeted, sohasem kapod el, ha csendben leülsz, a válladra száll."


Ne akard olyan nagyon hogy legyen egy szerelmed.


Hallottad már azt, hogy valaki keres egy könyvet(mondjuk) és nem kapja és nem kapja. S azt szokták mondani, hogy majd ha nem keresed megkapod. És akkor el is felejti azt a könyvet, keres egy másikat és hoppá két hétre rá nem meg kerül az a könyv.


Te is próbáld meg így jól érezni magad ahogy vagy. Nézz filmeket, és élvezz minden apró örömet az életbe, és majd csak megkerül az a "könyv". Addig is "olvass" mást.

2010. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szép ez az utolsó :)


Amúgy van hogy rám tör a magány.. elég rossz érzés sajnos :(. Meg még az mikor látsz néha egy egy kis reményt, de aztán valahogy egyiknek se "kellek eléggé"..

Pedig én se vagyok csúnya elvileg :)


17/L

2010. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szesze ***** válasza:

"Amúgy van hogy rám tör a magány.. elég rossz érzés sajnos :(. Meg még az mikor látsz néha egy egy kis reményt, de aztán valahogy egyiknek se "kellek eléggé"..

Pedig én se vagyok csúnya elvileg :)"


Tudom miről beszélsz. Alapjába véve engem nem zavar az egyedüllét de az amikor látok egy kis esélyt a változtatásra, és mégse, az szőrnyű. Utálom. Olyankor legalább egy hétig nem vagyok jól. Én csak úgy hívom a "Nem kellesz elégé" szindróma:P Pedig én sem vagyok csúnya elvileg, de hát na. Ez van.18L

2010. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!