Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiért lehet megvenni egy nő tényleg önzetlen szeretetét és ragaszkodását?

Figyelt kérdés

Leültem, osztottam, szoroztam és erősen elgondolkoztam, hogy mi lehet az a vagyon amivel tényleg magamhoz láncolhatok érzelmileg egy nőt és megvehetem a szeretetét.


Gondoljátok, hogy létezik az a magyar kereset ami képes erre, vagy ki kellene menjek hozzá külföldre ?

Ti mit gondoltok mekkora az a havi bevétel, vagy bankszámla, egzisztencia ami képes kivívni egy csinos/átlagos/csúnya nő valós szerelmét ?



2015. aug. 2. 20:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, hiába pontoztak le, ha van jó sok lóvéd szeretnek majd a nők,szívből.
2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem fognak szívből szeretni csak, mert pénzed van.. Aki ezt állítja, az gondolom még életében nem volt szerelmes és fogalma sincs az egészről.

Pénzzel akkor sem lehet szerelmet venni, bármennyire is állítják egyesek, hogy márpedig de. Mert nem.

2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem miért nem a kérdésre válaszoltok. Tisztelet a kivételnek.


A kérdés nem azt hivatott eldönteni, hogy így van ez állítás, mert az tény. A mérték érdekelne.

2015. aug. 2. 21:19
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdés nem azt hivatott eldönteni, hogy így van ez állítás, mert az tény. A mérték érdekelne."

Jó akkor mondom. Ha szeretlek, akkor egészen pontosan 0.00Ft, ha nem vagy szimpatikus, akkor a világon található összes pénz+1Ft pénzért váltható ki az önzetlen szeretetem.

2015. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%

Figyelj, ha

~ k**va kell, fizesd

~ barátnő kell? szeresd.


Az önzetlen szeretetét és ragaszkodását nem tudod megvenni, max ha nagyon gazdag vagy, és olyat vagy képes nyújtani, mint senki más a környezetében, akkor lehet, küzdeni, kaparni fog. De azt sem érted, nem a szerelem miatt, hanem az érdeke vezeti rá.


Szeretetet nem lehet venni, max érdeklibát, aki hazudik, mint a vízfolyás.


19/L

2015. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdés nem azt hivatott eldönteni, hogy így van ez állítás, mert az tény. A mérték érdekelne."


Itt a probléma. Hogy szerinted ez tény. Hát elárulom, hogy lehet neked akármennyi pénzed, akkor sem fogsz tudni magadhoz láncolni egy nőt, aki szívből szeret és megad neked mindent. Ezt kéne felfognod.

De ha már ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor válaszolok: A világ összes pénzéért, esetleg, de még akkor sem tuti :)


Egyébként 15-ösnél a pont! Ez így van!

2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyetlen fizetőeszköz van, a kölcsönös szerelem, semmi más. Ha te ezt nem hiszed, akkor te még csak qrvákkal találkoztál, de nem minden nő az, szóval légy oly szíves ne nézz minden nőt annak.
2015. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
7%

ha gazdag vagy előtted a világ,millió lehetőséggel arra hogy szeressenek,nem a pénzért hanem magadért


utazhatsz ahová akarsz a világon,oda jársz ismerkedni ahova nem szégyellsz kb,több emberrel kerülsz kapcsolatba.

Simán összecsapsz magadnak egy eseményt amire meghívsz bárkit

aztán válogatsz


ha erre képtelen egy milliomos akkor az életképtelen.és ölje meg magát 4k-s videóban.



nem kell kifizetni valakit hogy nesze itt van szeress magamért


hanem élsz a pénz adta milliárd lehetőséggel,és persze vonzza az emberi döglegyeket is mint a hulla,ez tény.

de a pénz legelsőnek lehetőséget ad

amivel csak a hülye nem tudna mit kezdeni.


egyébként meg sok pénzel nem mind1 lenne szeretnek e vagy nem ?? ne röhögtess már.

2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem lenne pár kérdésem hozzád kedves kérdező. Neked tényleg az kell, hogy megvett "szeretet" kapj?

Tényleg az kell, hogy pénzért hazudja neked a kedvesed, hogy számítasz neki?

Tényleg az kell, hogy némi zsebpénzért úgy bólogasson neked mindenre mint egy engedelmes kiskutyus?

Tényleg ezekre van szükséged?

Ha mindre igen a válaszod, akkor gratulálok, egy elcseszett f..szkalap vagy, aki azt hiszi, hogy az életben mindent meg lehet kapni azzal a nyamvadt papírfecnivel. Én elárulok neked valamit: én a pénzre mint eszközre tekintek, mellyel meg tudom valósítani, hogy boldog lehessek. De azt sem úgy kell elképzelni, hogy veszek egy "barátnőt". Tárgyakat lehet belőle venni, egy ember szerelmét nem.

2015. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan mondom rohadtul szánalmas ez a dolog. Mert ha meg tudod fizetni, az neked jól fog esni? Kellemes dolog lesz majd együtt élni azzal a gondolattal, hogy egy csicska papucs vagy akivel a pénzéért vannak?


Igen, ha jó anyagi körülményeket teremtesz, akkor hipp-hopp találsz magad mellé valakit, mert az tény, hogy a nők döntő többsége ezt preferálja.


Amúgy meg ne legyél papucs, állj ki magadért, ne áldozd be az életed azért, hogy találj valami nőt, akinek majd állandóan meg kell felelni. Tanulj, dolgozz, keress pénzt és magadra költsd. Utazz, fedezz fel dolgokat, ami meg a nőket illeti, legyen annyi pénzed, hogy elvered valami jobb minőségű qrvákra...aztán ezzel az élvezet is ki lehet pipálni.


A csajozás is egy lehetőség a sok közül, mert rengeteg lehetőség van, amiben ki tudod élni magad.

2015. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!