Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiért lehet megvenni egy nő tényleg önzetlen szeretetét és ragaszkodását?

Figyelt kérdés

Leültem, osztottam, szoroztam és erősen elgondolkoztam, hogy mi lehet az a vagyon amivel tényleg magamhoz láncolhatok érzelmileg egy nőt és megvehetem a szeretetét.


Gondoljátok, hogy létezik az a magyar kereset ami képes erre, vagy ki kellene menjek hozzá külföldre ?

Ti mit gondoltok mekkora az a havi bevétel, vagy bankszámla, egzisztencia ami képes kivívni egy csinos/átlagos/csúnya nő valós szerelmét ?



2015. aug. 2. 20:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
Valódi érzelmeket semennyiért,egy 2 lábon járkáló pinát már lehetséges....
2015. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%

"A kérdés nem azt hivatott eldönteni, hogy így van ez állítás, mert az tény. "


Csak a te fejedben, baratom, csak a te fejedben.

2015. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%

ééééértitek?, hogy az *önzetlen* szeretetét.....



:D :D

2015. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
6%
Havi 6 millió Ft nettó jövedelem fölött rád mosolyog az igaz szerelem, testvérem! Hajrá!
2015. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
12%
Hogyan akarsz olyat vásárolni, ami nem is létezik?
2015. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 omba ***** válasza:

És mit szoroztál, mit osztottál?

Én férfi vagyok, de nincs az a pénz, aminek fejében én normális embernek tartanálak... :D

Esetleg rá tudnám szánni magam egy félórás beszélgetésre, hogy miért is látod így a világot de az a max.

2016. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Titusztitusz ***** válasza:
PÉNZÉRT, semennyiért...Legalábbis szerintem...Kérdező...Ha nem akarsz szörnyű csalódások-átverések-lenyúlások áldozata lenni a párkapcsolataidban, akkor EZT a mentalitást, amit bemutattál a kérdésedben, szerintem sürgősen felejtsd el...
2016. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!