Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen idióták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen idióták társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Megkérdezi,hogy lefeküdnék-e vele,miközben egy 2*2-es képen látom....és interneten,nem is találkoztunk,ennyi gyökér van tényleg?
2015. aug. 4. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Nő vagy férfi vagy?
2015. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2015. aug. 4. 00:11
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Mert a társkeresőkön az ilyen lúzer hülyék gyűlnek össze. Egy valamirevaló ember nem ott ismerkedik.
2015. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
aztán csodálkoznak,hogy nincs nőjük.Hát nem is lesz..
2015. aug. 4. 00:13
 5/18 anonim ***** válasza:
ők már ott annyira ki vannak éhezve, hogy mindegy kit, de dugnának
2015. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy jó kérdés. Nem tudom hogy honnan jön az a sok hülye.


Egyébként ha holnap este ráérsz, akkor dughatunk.

2015. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt, aki rád írt? És te mennyi vagy?
2015. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez a mai trend... életképtelen ipsék szuperment játszanak a neten...

tavaly beetettem egy kölköt hogy elmegyek vele...nos neki még egy közeli sisnyásban ia jó lett volna...de mikor közöltem hogy a kocsiban van pokróc beindult...

mély sajnálattal letiltottam mikor már besokalltam...

2015. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem kell itt szájkaratézni. Ha annyira nagymenő vagy, beetetted volna úgy hogy személyesen is megjelenjen a találkozón, de így csak egy műmájer lepkefing eleonóra vagy. :)
2015. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg nőt látok panaszkodni a társkeris felhozatalról, kapnak 24 óra leforgása alatt vagy félszáz levelet, abból az 50-ből 48 ebből áll: "szia mizu". A maradék kettőt, amiben értelmesen, színvonalasan megfogalmaznak a normálisabb srácok a nőnek egy frappáns bemutatkozást, azokat már el sem olvassák a csajok, mert a tizedik "szia mizu" után Alt+F4-ezik az egészet.


Azt nem tudom ép ésszel felfogni, hogy a "szia mizu"-sok mégis mi a lófаszt várnak? Mellesleg van egy gyanúm, hogy ezek csak azért regelnek fel társkeresőre, hogy csajok képeit leszedegessék és arra verjék a farkukat.


Részben sajnálom ezeket a nőket, meg azt a fentebb említett két szerencsétlen normális srácot is, akik vették a fáradságot belefektetni némi energiát a levélírásba. Azon is csodálkozom különben, hogy ezek a társkeresős honlapok még léteznek...

2015. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!