Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne jobb, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jobb, hogyha az emberek nem egymás külsejét látnák, hanem egymás lelkét?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyfelől jobb lenne, mert ezután nem kábítana el a külső senkit, nem lehetne a külsőből előnyre szert tenni, mert mindenki látná, ki milyen is valójában.

Másrészt rengeteg ember megcsúnyulna, hisz 'nem minden arany, ami fénylik', igaz ez az emberek nagy többségére is. Kívülről jól néznek ki, de belülről üresek, semmilyenek, sőt visszataszítóak.

2015. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szörnyű lenne. Eddig akárhány embert megismertem, függetlenül attól, hogy fiú vagy lány, egy idő után kezdtem meglátni a valódi énjét, és rendesen megijedtem, megundorodtam tőle. Ezért nincsenek mély/hosszútávú barátságaim se.

Magamat se bírom ilyen közelről elviselni, nemhogy másokat...

2015. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, nem kellene felesleges köröket futni, aztán meg pofára esni, hatalmasakat csalódni, elsőre ki lehetne szúrni, ki milyen, kivel nem kell és kivel érdemes foglalkozni.
2015. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Föld lakossága testileg nem 7 milliárd lenne, maximum csak 2. :D
2015. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kevesebb hajléktalan kisemmizett, priuszos pasi lenne. Könnyűvérü kihasznàlós nőknek nem dőlnénk be. Na de nem lélekkel izgatjuk egymàst ...
2016. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Minden embernek van jó s rosz oldala is. Nincsen tökéletes ember.


Aki azt mondja, hogy van, akkor az hazudik vagy csak nem ismeri igazán.


Én pedig arra lennék kíváncsi:

Mi okból kérded ezt?


Kinézet, izlés, ízvilág, szépség ideál stb. Ez is mindenkinél más, olykor hasonló, de nem ugyan az.


Boncolni lehet a kérdésedet s az én általam felhozott témát is bőven.

2017. nov. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kétszinűség van ennyi.Ez felejtős.
2017. nov. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megszűnne a szexuális vágy, és kihalna az emberiség, mivel senki nem dugna.
2017. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!