Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy 36 éves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy 36 éves nővel akinek teljesen levolt borotválva. Miért tesz ilyet egy majdnem 40-es nő?

Figyelt kérdés

Kiábrándító.


39/ F


2015. aug. 5. 16:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

szor budos

En ha a ferfi szoros attol is rosszul leszek egyszeruen a nemi szorzet a 70 evekben kihalt ennyi

egy ferfi es egy no is borotvaja a honaljat es a nemi szervet alap

2015. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem miért kell leborotválni. 1 nap után már szúrós, és dörzsöl. Nekem sokkal jobban tetszik ha csak rövidre van nyírva. Az már nem szúrós, és elég nőies. A csupasz nagy kislányos.
2015. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

40 vagyok és mindig borotválom. Nekem így kényelmes, higiénikus. Ez nem korfüggő...


(Egyébként egy érett női punci amúgy sem tud úgy kinézni, mint egy gyereké... teljesen más már a bőr ilyen korban.)

2015. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is kiábrándítónak tartottam volna!


24/F

2015. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretném tudni, hogy miért tesz ilyet. Vagyis hogy mért kezd ilyen gyökerekkel...
2015. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga, te legfeljebb jelezheted a preferenciádat. Amúgy meg sok nő pont a pasik miatt borotválja, mert nagy elvárás többnyire.
2015. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ápolt szőrösen is csupaszon is lehet, azon meg, hogy kinek hogy tetszik jobban, szerintem teljesen felesleges rugózni.


Azért esetleg gondolj bele abba is, hogy te most kijelented, hogy "kiábrándító", közben meg minimum ugyanennyi eséllyel kifoghat egy olyan pasit, aki meg azt tartaná kiábrándítónak, ha szőrös.


És akkor még mindig csak arról beszélünk, hogy egy potenciális férfi partnernek mi tetszik jobban és mi lehet esetleg "kiábrándító", meg arról, hogy a nők többsége nyilván nem gondolatolvasó, arról még nem is, hogy ő maga hogy szereti jobban.


Ha olvasod az itteni hozzászólásokat, akkor képben lehetsz azzal, hogy te ugyanígy megkaphatnád a természetesre meghagyott intim szőrzeted miatt, hogy gáz, hogy ilyen igénytelen vagy egy bepüffedt dzsungellel az ágyékodon, meg a franc fogja a szőrt köpködni miattad, legalább annyi igényesség lenne benned, hogy leborotválod, ha meg leborotválod, akkor egy másik nő amiatt fújjogna, hogy úgy szerinte gusztustalan és mennyire férfiatlan, hogy nézhet már ki egy heteró férfi úgy, mint egy szerencsétlen "csupasz csiga".

2015. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a nevetséges, hogy egy 39 éves férfi csak eddig tudott értelmileg eljutni.
2015. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, más szerint meg az a kiábrándító, ha nem csupasz.


Szerintem meg az, hogy 39 évesen ekkora gondot okoz, hogy van-e ott némi szőr vagy sem...

2016. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
37 f, gyerekek, szomszédom 67 éves fitt özvegy csajszi a , mindig csesztettük egymást, aztán megtörtént poénból, kb 16 éve özvegy! csupsz baba, mondom baba punci, olyan volt mint 1 tini punci! Utálom a szőröst, remélem divat marad a csupi puncus!
2018. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!