Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ezen az oldalon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ezen az oldalon miért van az, hogy csak kevesen ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Ennyire betegnek tartjátok a társulatot, vagy miért?

2015. aug. 5. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert itt minden pasi ronda.
2015. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És alacsony? xD
2015. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem lennék szerelmes, én nem zárkóznék el teljesen, hogy itt alakuljon ki valami, de a síró pityogókat messziről kerülném ettől függetlenül. Vannak itt jófejek. :-)
2015. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, ismerkednek veled bárhol, bármikor...
2015. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
egy férfinak nem is kell jól kinézni, h csaja legyen, itt vagyok én rá a példa. :D sőt gazdagnak se! :D
2015. aug. 6. 00:23
 16/17 anonim ***** válasza:

En megprobaltam, de rajottem, hogy utalom a netes ismerkedest. Most van egy fiu(itt irtunk egymasra) elkezdtunk beszelgetni, de olyan semmilyen az egesz es azert eleg kulonbozoek is vagyunk. Kepet is ugy kellett kicsikarnom tole, mert amugy nem kuldott volna. Kinek van ehhez kedve? Mert nekem nem.

Szoval ez volt az utolso, a valo eletben sokkal jobb.

2015. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kikèrem magamnak!

Èn szívesen irogatok(!!) bárkibel,de nehogy azt gondoljátok kedves másik nem,hogy ti kifogástalanok vagytok,ès mindig mindenki visszaír ès válaszol :')

2015. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!