Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok köszi.

Élvezze az életet és menjen bele kalandokba (persze csak gumival)

Vagy ne adja oda magát senkinek és várjon az igazira?

Na melyik? :D


2015. aug. 5. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

11#


Én a második lehetőséggel ("Vagy ne adja oda magát senkinek és várjon az igazira? ") a mai napig élek, az elsőt ("Élvezze az életet és menjen bele kalandokba ") soha nem tudtam volna csinálni.

2015. aug. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Varjon az igazira

18/L

2015. aug. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt javaslom neki, hogy várjon az igazira.

De ki vagyok én, hogy megmondjam mit csináljon? Mindenki a maga szerencséjének kovácsa, szóval élvezd az életet, ha ez nem jó, állapodj meg valaki mellett, esetleg ötvözd a kettőt.

Bennem meg sem fogalmazódott a kérdés, éreztem, hogy mi kell nekem. :)

2015. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!