Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férj megcsal és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj megcsal és most külön költöztünk akkor még van esély, hogy újra visszatérjen? Hogy viselkedjek vele ha beszélünk?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy minden kapcsolat más és más...de mennyi lehet az esélye,hogy visszajön...Hetekig megcsalt ( mondván a másik nő lelkileg többet ad neki mint én ) Most elvileg együtt vannak. Nekem a közös lakásunkból el kellett költöznöm ( pedig fele-fele fizettük ) Most ők ott élik az életüket...de bízok benne,hogy idővel észhez tér...Én nem akarnék válni de ha válásra kerül a sor akkor én a bíróságon is hajlani fogok a békülésre hátha a boncolgatás segítség lesz...Egyszerűen nem tudok rá haragudni :( Pedig rettentően fáj :( Amúgy 4 éve vagyunk együtt és éppen 1 éve házasok. most próbálom úgy mutatni a külvilágnak,hogy szuperül vagyok...de közben nagyon fáj :( Szóval ez beválik,hogyha azt látja hogy nélküle is jól vagyok és nem törtem meg ? vagy pont az ellenkezőjét váltja ki ? Hetente 1x-2x kb összefutunk véletlenül...

2015. aug. 6. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát... én ezek után nem akarnék tőle semmit, de te tudod.
2015. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindig is érdekelt, hogy a megcsalt fél hogy képes visszavárni az exét, hogy képes megbocsájtani neki. Én nem lennék képes rá. Egyébként te ismered a férjed, te tudod mi vonzza, te tudod mire vágyik az alapján találd ki melyik "taktika" praktikusabb.
2015. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 év házasság után megcsalt, mással él, hagyd a francba, akkor is, esetleg vissza akarna menni! Próbálj rajta túllépni, mert szenvedni fogsz tőle! Ha feldolgoztad lelkileg, akkor majd keress új párt, hidd el, van olyan, aki szeretni és tisztelni fog, és nem csal meg.
2015. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van rá valami esély, ha rájön, hogy a másik nővel se jobb. Van aki egész életében ingázik egy-két nő között. De most tényleg jobb ha magaddal foglalkozol. Nem úgy néz ki, hogy összeilletek. Ettől még persze természetes, hogy fáj, 4 évig együtt voltatok. De megjegyzem, az azért elég rövid idő egy házasságban.


Miért kellett elköltöznöd a közös lakásból? Ha már ő lépett, akkor úgy illene, hogy ő keres új helyet.

2015. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő nem tudna kifizetni egy albérletet és a szülei se élnek. Szóval ő nem tudott volna hova költözni ( nekem viszont itt vannak a szüleim ide tudtam jönni )
2015. aug. 6. 12:48
 6/15 anonim ***** válasza:

első k.nagy hiba hogy kiköltöztél!

helyedben beadnám a válást, kecó elad és fele fele.

de mivel kiköltöztél, így buktad, hogy ők lmennek. lakáshasználatot fizet vagy csak ott szexelgetnek a te /tilakásodban?

2015. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
jajj szegény... egyedül nem tud megállni a lábán, de ahhoz elég nagy fiú h másba lógassa a farkát és még oda is költöztesse... Hát ha ezek után te meg még mentségeket is keresel neki és vissza akarod kapni; meg is érdemled.
2015. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem, nincs rá esély. Jelen pillanatban van egy lakása és két nője, az egyik, akivel éppen van, a másik, aki visszavárja. Ameddig a jelenlegi mellett marad, nem fogja szükségét érezni, hogy visszatérjen hozzád, és ha visszatérne, akkor is csak addig, ameddig jobbat nem talál. Ha mindössze 4 év alatt rádunt, kidobott a lakásotokból és odavitte macáját, nem igazán táplálhat irányodba más érzést, mintha csak a lábtörlője lennél.

Add be a válópert, kérj lakáshasználati díjat (a macához is nyugodtan mehetnek lakni, de ha már ott lakik a házadban, nyugodtan fizethet érte), vagy költözz vissza, jogod van hozzá. Ők pedig alkalmazkodjanak. Csak a saját esélyeidet növeled vele, ha nem hagyod őket békében turbékolni az otthonodban. Nem fér a fejembe egyébként, miért akarsz visszaszerezni egy ilyen gerinctelen alakot, aki semmibe vesz téged, bizonyára nagyon jól nézhet ki vagy jó lehet az ágyban, mert a belső értékei nem indokolják, hogy szerelemnek nevezd a kapcsolatotokat, marad a látszatházasság, ami valamiért téged mégis megnyugtat.. Van, aki hagyja magát kihasználni és megtaposni, tényleg nem értem, mit élvezel ebben a helyzetben, és mit vársz az esetleges szakításuktól..

2015. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Terézanya típusú nő vagy. Olvass utána. Nagyon nem lesz ennek jó vége.
2015. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól néz ki és az ágyban se rossz,de nem ez fogott meg. Alapjáraton egy nagyon kellemes egyénisége van. Olyan a kisugárzása,hogy mindenki imádja őt. Tényleg nincs ellensége se ( bár a családja most nagyon berágott rá és 1-2 barátja is haragszik rá a tettei miatt ) Valahogy mintha megbabonázott volna. Utálnom kellene és mégis vágyakozok utána. Persze az eszem tudja,hogy aki egyszer ilyen az máskor is ilyen le(het)sz,de hátha sikerül csiszolódni és változnia...Persze idővel lépnem kell mert kihasznál...Csak még elkellene tökélnem magamat arra,hogy belekezdjek...Ehhez viszont bizonyosan tudnom kell,hogy esélytelen a jövőnk :( Köszönöm a segítségeteket !
2015. aug. 6. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!