Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők képesek arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek arra, hogy teljesen elkülönítsék a szexelést az érzelmektől?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 00:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Hogyne! A legtöbbjük érzelmek nélkül is tud szexelni, mint a férfiak legtöbbje. Aki viszont szerelmes (akár férfi, akár nő), az nem kíván mást.
2015. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, én viszont nem így működöm. Nálam a szex és a szerelem összetartozó dolgok.
2015. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és én most csak saját magamról beszélek: nem.
2015. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

szer8ntem ez nem képesség, hanem hasadtság.

akinek szüksége van arra, hogy megmagyarázza magának és másoknak mintegy mentegetőzve, hogy oké, hogy lefeküszök vele, de azért nem vagyok szerelmes, az egy mentális hasadtság, érzelmi gátlás, hogy nem meri megengedni magának a jót. Mert a testi és lelki szerelem az EGY, és a nőknek általában nincsen evvel problémájuk. A férfiak között van sok, akinek az életnek evvel az oldalával problémája van, és igyekszik kihátrálni belőle valahogy.:)

2015. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha nem ismerem az illetőt. Amúgy tuti belezúgnék, hiszen ha beszélőviszonyban vagyunk, az azt jelenti, szimpatikus a személyisége. Ráadásul még vonz is szexuálisan annyira, hogy lefeküdjek vele... az úgy nem jó :D
2015. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
No vagyok, nem tudom mas nok hogy vannak vele de en el tudom kuloniteni, sot, el is kulonitem.
2015. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem szeretkeztem még csak úgy, kizárólag szerelemből. Nem tudom elkülöníteni, csak azzal tudok lefeküdni akibe szerelmes vagyok. Eddig csak egy barátom volt, akivel most is együtt vagyok, de úgy mást már nem is szeretnék az életembe.


Ezzel szemben biztos van olyan aki képes rá. Sajnos vagy nem sajnos és nem vagyok képes rá. A szex és a szerelem nálam egy dolog, a szex nálam szerelem nélkül nem jöhet szóba. Én ilyen vagyok, de amelyik nő csak úgy lefekszik egy fiúval mert kívánta azt sem ítélem el, egészségére.

2015. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, képesek.
2015. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5: Na, pont erről írtam a 4-esben...:D
2015. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy időben képes voltam elkülöníteni. De már jó ideje nem. Ezerszer jobb élmény a szerelmemmel szexelni, teljesen mást nyújt, mint a l'art pour l'art testiség... ma már úgy gondolom, hogy a csak szex nem nyújt többet, mint egy maszti... csak éppen a jobb kezemmel utána nem kell beszélgetni, nem kell elviselni a hülyeségeit, rigolyáit, nem kell utána tiszta ágyneműt húzni, stb.

Úgyhogy most már, ha nincs olyan férfi a közelemben, aki érzelmileg is megmozgat, beérem a masztizással. De most szerelmes vagyok, és fantasztikus a szex (is).

2015. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!