Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek egyesek ezekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egyesek ezekkel az alfa hím kategorizálásokkal?

Figyelt kérdés
Nem csak alfa és béta hímek vannak. Itt mindenki ilyen fekete fehéren látja a világot?
2015. aug. 8. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ide leginkább csak a csalódott, megtört emberek járnak. Akiket átvert pár nő, és ezért minden nő k_rva meg r_banc. Ja, és csak a pénz kell nekik, meg a jó kinézet.


Elhiheted, ha valaki egészséges lelkileg, az max csak segítő szándékkal jár fel ide, vagy egyáltalán nem.


Nem, nem látja mindenki így a világot, csak ők, mert elmerültek az önsajnálatban.

2015. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Eddig ismerik a görög abc-t. :)
2015. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is segítő szándékkal jövök fel, még úgy is hogy nekem is vannak gondjaim az életben, de ettől függetlenül tisztán látom a világot és elég primitív dolog embereket kategorizálni minden szempontból.
2015. aug. 8. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Létezik olyan, hogy alfa hím. Mi a gond ezzel? Nem mi találtuk ki ezt a fogalmat.
2015. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!