Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Döntés elé állíthatom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntés elé állíthatom vagy felesleges?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, nem vagyok már kamasz gyerek. Ismerkedek egy 23 éves nővel, de neki van párja 9 éve!

Gyűrűs menyasszony, épp építkeznek de a férfi külföldön dolgozik 5-6-7 hetente találkoznak de interneten keresztül is sokat veszekednek.

Az elején elmondta mikor bepróbálkoztam nála hogy neki van párja bár nem jó a kapcsolat, de annyira jóba lettünk hogy elmondta hogy szakítani akar, április végén május elején amikor a másik férfi haza jön.

Nagyon sokat találkoztunk és ez március elejétől volt így.

De kezdtem ebben a bujkálástól és attól hogy nem vállalhatjuk fel egymást még egy séta erejéig sem teljesen ki buktam.

Közöltem neki 2 napja hogy szakítson, intézze el a dolgát és addig hanyagoljuk egymást mert nem nekem való ez a kettős játék.

Ő közölte hogy 9 évről beszélünk gerincesen fog szakítani nem üzenetben vagy telefonon, és azt sem hagyja hogy más meg lásson minket hogy más mondja meg neki hogy őt kivel látták.

Hozzá tette hogy több millió forintról is kell tárgyalniuk és ez nem így működik ahogy én elképzeltem és ha nem értem én meg akkor ő ezt csak sajnálni tudja, mert ő nyílt lapokkal játszott és ő engem nem vert át.



Nem tudom mi a terve vagy mit szeretne, szex nem történt az első hónapban, csak csók mert ő leszögezte az elején hogy megcsalni nem fogja. mi a megoldás???


2015. ápr. 6. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaza van. Nem egy gyerek kapcsolat amit csak úgy felrúghat, tekintve hogy menyasszony meg építkeznek is... Képzeld el ha még gyerek is lenne...
2015. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 magorg ***** válasza:
Hagyd ott, növessz gerincet! más nőjére SEMMI ESETRE SEM hajtunk ha otthagyja saját döntés legyen nemár te mond meg nekik mit csináljanak mint írtad 34 vagy fel kell fognod nem a te nőd ha te volnál az akinek meg akarnák pattintani a nőjét jól esne ? nemár hogy ezt megjátszd meg másik mi az esélye annak hogy téged nem hagy ott ? más miatt ha 9 évet sutba dobna ?
2015. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ne arra kényszerítsd, hogy most intézze el, ami neki időigényes, hanem mondd meg neki, hogy felfüggeszted vele a kapcsolatot, amíg ő nem rendezi le az előzőt.

Te pedig várj; és döntsd el, mennyit vársz.

2015. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!