Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a káromkodós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a káromkodós pasikat, lányok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem különösebben,de a dohányzókat igen:)
2010. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem! Még fiuúba talán egyszer egyszer elnézem de lányban utálom!


17/L

2010. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

ez vicces amit irtál első:D:D

én is csúnyán beszélek rádásul cigizek isXD és ezt mind lányba teszem na:D

kit érdekel ha káromkodik egy pasi..most erre nem lehet értelmes választ adni...

2010. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szesze ***** válasza:
100%
nagyon nagyon zavar. Ha egy fiú velem szeretne időt eltölteni, akkor legyen szíves és beszéljen velem szépen. Ha meg nem akar szépen beszélni, le is út, fel is út.
2010. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól nem lesz senki menőbb stb. hogy trágárul beszél. Miért szeretnénk? Engem inkább taszít...
2010. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel. Amíg a káromkodástól lehet érteni, hogy valójában értelmes mondatokat alkot, addig egyáltalán nem zavar. Viszont nem is mondanám, hogy vonz... Elég nagy baromság ez.
2010. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egy pasi nem ettől lesz menő.

Ha valamit akar tőlem, akkor beszéljen szépen. Azt még elnézem, ha egyszer kicsuszik valami trágárság a száján. De ha rendszeresen káromkodik, akkor mehet amerre akar.

2010. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sztem lányban taszitó.én nagyon nemszeretem.sztem a káromkodás egy határokon belül jópofa.nem szabd tulzásba vinni de ha jó helyen jó időbe mondják akkor marha vicces tud lenniXD
2010. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy k_rvára pasik káromkodásáról kérdeztem!
2010. márc. 8. 18:10
 10/15 A kérdező kommentje:
B_zdmeg! :D
2010. márc. 8. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!