Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg kéreti magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg kéreti magát?

Figyelt kérdés
Megkértem, hogy ne írjon ki velem kapcsolatba több kérdést erre az oldalra vagy becsengetek hozzá személyesen. Kiírt még több kérdést. Felkutattam és becsengettem hozzá személyesen. És ezután még több kérdést írt ki. Nekem ebből az következik, hogy akar tőlem valamit és most arra vár hogy megint becsengessek hozzá. Szerintetek is?

2015. aug. 9. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy azt mondta ne zaklassam, de kiírt még több kérdést, tehát valójában azt akarja, hogy zaklassam.
2015. aug. 9. 16:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat hanyagold, nem normálisak.
2015. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!