Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki a saját "kasztjából"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját "kasztjából" válasszon. Mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam, hogy jobb a saját köreinkből választani, gazdag-szegény páros nem működik, mert az egyik több pénzt ad bele a kapcsolatba, és ezt esetleg felhánytorgathatja. A szegényebb félnek meg gyakran rosszul esik, hogy a másik többet keres.

Na de ha szeretik egymást, akkor ez nem mindegy?


Nekem volt gazdag párom. A családja is gazdag volt, én meg spórolós, szerényebb körülmények közül jöttem. Miután lediplomáztam, jobban kerestem, mint a párom, szerettem volna ha félreteszünk, de nem tudtunk, mert ő hozzá volt szokva hogy szórhatja a pénzt, mert ha elfogy, majd kisegít a családja. Én meg nem akartam a családján élősködni. Nekem nem jött be, de nem mondom azt, hogy csak az anyagi különbség volt a gondunk, csak ez is ott volt mint probléma.


2015. aug. 9. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet benne valami. Elvileg az ellentétek vonzzák egymást, de amikor az egyik fél dúskál a pénzben és 6 kézzel szórja, addig a másik hiába próbál spórolni, nem fog működni, mert ő ehhez szokott hozzá, te meg ahhoz.

Jól gondolod, hogyha szeretik egymást, akkor ezeknek a különbségeknek mindegynek kéne lenniük, de sajnos ez nem mindig van így.

2015. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

válasszon mindenki külsőre és belsőre hozzá hasonlót,az úgy reális,a pénznek nem sok köze van ehhez.


a szegény fél még tapsolhat is örömében,ezen mi fusztráló hogy eltartják? komolyan? mi?

inkább szerencsés helyzetben van.


biztos idegesítő és rossz lehet.....konyak nélkül ki se lehetne bírni :,D


szerelem és az érzések a fontosak,de keveset tudtok ti a világról :(

2015. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt mások véleménye. Ha a 2 fél elfogadja egymás helyzetét, nem foglalkozik vele, egyenrangú félként kezelik egymást és szeretik egymást akkor tökmindegy.
2015. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!