Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány megérdemli hogy zaklassam?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy ne írjon ki velem kapcsolatba több kérdést erre az oldalra vagy becsengetek hozzá személyesen. Kiírt még több kérdést. Felkutattam és becsengettem hozzá személyesen. Még több kérdést írt ki. Megvártam a lakása előtt. Még több kérdést írt ki. És azt mondja, hogy zaklatom őt. Normális? Ha valakit zaklatok az ne provokáljon, hanem húzza meg magát!


Ti mit tennétek a lány helyébe?



2015. aug. 11. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, Gegikém, te vagy az???
2015. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, a többség azt sem tudja, kik vagytok.
2015. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
pflóra?
2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

miért nem szarod le?

szerintem egyikőtök sem normális...

2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze pszihopata zaklatót provokál? Te leírás alapján inkább kukkolónak tűnsz zaklatóval keverve. Ha pszichotata lennél nem hangoztatnád. Szerintem megérdemlitek egymást, márha igaz amit írtál róla.
2015. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 omba ***** válasza:

" Asztrológus nagymamának adja ki magát, aspergeres lánynak, földtudományi szakon végzett pályakezdőnek " - ez mind provokál téged?

Melyik vagy?


Hogy egy anonim oldalon ki mit csinál, az kb. magánügy, amit te csinálsz az meg a BTK hatásköre.


A lány helyében a rendőrséghez fordulnék, de lehet megkérnék valami izmos havert, hogy verje ki a fejedből a betegséget.

2015. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a BTK, a saját törvényeim szerint élek. Ha valakit rámküld azt elverem, nem gond.
2015. aug. 23. 08:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök se normális. A csaj valószínűleg fogyatékos és nagyon unatkozik, te meg túl komolyan veszed. Ha lesz*rnád egy hónapig, akkor megunná és mással töltené ki végtelen szabadidejét.
2015. szept. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!