Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik az óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik az óvszer vásárlás?

Figyelt kérdés

Tudom furcsának tűnhet a kérdés, de én komolyan gondoltam. Mivel kicsit szégyellem, hogy csak 19 évesen jutottam el egyáltalán oda, hogy feltegyem azt a kérdést, ezért személyesen inkább nem kérdezném senkitől...


Szóval a lényeg: tudnátok-e valamilyen részletes leírást adni, hogy elkerülhessem a lehető legtöbb cikis jelenetet a boltban? Olyasmikre gondolok, mint hogy hol tudok venni, milyen márka, mennyiért, hogy van a méretezés, stb.



2015. aug. 11. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ma mar minden szupermarketben tudsz venni, de ha megsem: Rossmann DM vagy a nagyobb boltok Metro pl. Igy el tudod kerulni azt is, hogy eladotol kelljen kerned, vegig tudod nezni a markakat, a mereteket stb.


Ha full eloszor veszel, lehet tobb meretet is erdemes megprobalnod, MEG MIELOTT eles bevetesre mennel. Hajra :)

2015. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nagyobb hipermarketekben tudsz venni. (Pl. Tesco) Ezen kívül drogériákban, és gyógyszertárakban is. De én az elsőt ajánlanám ha cikinek érzed, mert ott úgyis lesz húsz ember a sorban, és senkit sem fog érdekelni. (A több helyen sem egyébként, de ha kínosnak tartod mégis az első lehetőség a legjobb.) Amennyiben átlagos a méreted akkor gyakorlatilag bármelyik óvszer jó, amit leveszel a polcról. Ha az átlagosnál kisebb, vagy nagyobb, azokra van külön. Nekem átlagos van, szóval ha neked eltér ettől, akkor sajnos magadnak kell kikísérletezned. Szóval ez esetben a legjobb amit tehetsz, hogy megveszel amennyit tudsz, és otthon megpróbálod őket.


Egy csomag óvszer ára olyan 1000 forint körül mozog. (600-tól 1500-ig általában, egyezzünk meg az ezernél.) A Durexre mondják, hogy a legjobb márka, de nekem a LyfeStyles jött be. Egy csomagban három darab óvszer van.

2015. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Mindenek elött méretet vesz a pénztáros néni. Ha ez megvan kapsz az önkormányzattól - postai úton - egy méretigazolványt.

Ha óvszert vennél ezt kell felmutasd, igy tudnak megfelelő méretüt adni.

2015. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ki vannak téve a boltokban. Ha nem kérdezel az eladótól róla, akkor ők nem fognak szólni semmit, csak lecsippantják oszt jó van. Azt ha cikinek érzed, hogy veszed, azt nem lehet elkerülni, csak azzal ha nem veszel semmit.
2015. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kenzo Tenma ***** válasza:

Jézus ereje. :D Bemész egy drogériába és leveszel egy dobozzal a polcról. Odaviszed a pénztárhoz, kifizeted és viszlát.


NEten tudsz amúgy nézelődni, hogy milyenek vannak. Durex.hu például. Méretre jó az átlag, ha csak nem vagy ló mérettel megáldva.

2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Teliholdnál nyomsz három bukfencet, két cigánykereket és egy tűzszekeret majd elénekled a miatyánkot tükörírásban, ekkor megjelenik az ördög akinek egy doboz óvszerért fizetsz három szemgolyót.
2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Tesco, önkiszolgálós kassza.
2015. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elmondtak már.

A lényeg! Ha cikinek érzed, gondold végig azt, hogy még mindig jobb mintha 9 hónap múlva pelenkával meg babakajával állnál a kasszához. Olcsóbb!

2015. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
A #3-mas es a #6-os valasz zsenialis :DDD
2015. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha cikinek érzed az óvszervásárlást akkor fiatal vagy a szexre
2015. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!