Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális dolog a barátomtól?

Figyelt kérdés
A barátomnak januárban lesz a szalagavatója.Beszéltünk telefonon és szóbajött valahogy. Azt mondta,hogy mit keresnék én ott a szalagavatóján... Megsértődtem,és nem értette hogy miért sértődtem meg. Aztán elmagyaráztam neki hogy mi a bajom,és azt mondta hogy életében nem volt még szalagavatón,ezért nem tudta hogy kit kell oda meghívni,és egyáltalán hogy zajlik le egy szalagavató,de így már más a helyzet,hogy elmagyaráztam. Most szerintetek nem akarja hogy ott legyek vagy tényleg csak az miatt mondta,mert nem tudta hogy zajlik az egész?
2010. nov. 23. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hihető.
2010. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiket hívott? Haverokat igen, téged meg nem? Mert ebben az esetben tuti h nem akarja h ott legyél. Viszont ha csakis kizárólag családtagok voltak eddig meghívva, vagy senki, mivel úgy gondolta h megy a család és ennyi egy szalagavató, akkor hihető. Lehet azt gondolta h ez egy tánc, szalagfeltűzés és ennyi lesz. Közben meg jobb helyeken a legnagyobb buli a bankett után :) 1 valamit előre mondok. Ne hisztizz majd h más csajjal táncol :D
2010. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, engem is kiröhögtek tavaly, mert fingom nem volt az egész szalagavatóról, hogy egyáltalán mi megy hogy. Szerintem hihető. Amúgy meg, ha nem ismered az osztálytársait, szal azokat akik ott lesznek, akkor tényleg minek menj. Számomra elég cinkes lenne egy olyan társaságba elmenni ahol senkit nem ismerek csak őt.
2010. nov. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!